OrcaScore
11

Middenvelder

Sion Oppong

  • Toulouse
  • Sweden
  • 19 jaar
  • 186 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
20
1.105 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,33
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd19
Geboortedatum25 sep 2007
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,4M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Calf Injury · Ontbreekt Beëindigd: 25 okt 2026
  • Blessure Calf Injury · Afwezig Sinds 15 okt 2026 · Beëindigd: 1 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 0
Minuten164
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid55 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels15 / 27
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,32 / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten92
Balverlies25
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels13
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,61
Topsnelheid (km/u)32,58
Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 11
Minuten941
Rating6,70
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)14 (7)
Passes · nauwkeurigheid316 · 80%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen6 / 4
Gewonnen duels47 / 102
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,12
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten478
Balverlies132
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels36
Clearances8
Balveroveringen28
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt7
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)96,12
Topsnelheid (km/u)34,87

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek58
Tactiek29
Verdediging33
Creativiteit46

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Olympique de Marseille – Toulouse 2–0 45' 6.7
10 okt 2026 AS Monaco – Toulouse 2–2 45' 7.2
5 okt 2026 Sweden U21 – North Macedonia U21 2–0 – –
30 sep 2026 Poland U21 – Sweden U21 3–0 – –
19 sep 2026 Toulouse – Le Havre 3–2 18' 7.0
12 sep 2026 Lorient – Toulouse 2–2 23' 6.2
3 sep 2026 Toulouse – LOSC Lille 0–1 – –
29 aug 2026 Stade Brestois – Toulouse 2–2 23' 6.7
22 aug 2026 Toulouse – Olympique Lyonnais 0–2 10' 6.8
15 aug 2026 Toulouse – Hamburger SV 1–2 – –
2 aug 2026 IF Brommapojkarna – Malmö FF 1–2 84' 6.7
26 jul 2026 IF Brommapojkarna – Hammarby IF 1–1 90' 6.8
17 jul 2026 IFK Göteborg – IF Brommapojkarna 2–1 62' 6.3
12 jul 2026 IF Brommapojkarna – IK Sirius 1–2 90' 7.0
6 jul 2026 IF Brommapojkarna – GAIS 1–1 85' 6.3

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 3.5M €
  1. Transfer 3.5M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. IF Bromma U17 Naar: Brommapojkarna
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)23
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 6,74 feb 2026 mei 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,2 7,0 6,2 6,7 6,8 6,7 6,8 6,3 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Allsvenskan IF Brommapojkarna 14 (11) 941 2 1 6,70
2026 Ligue 1 Toulouse 6 (0) 164 1 0 6,77

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.