OrcaScore
4

Middenvelder

Silas Andersen

  • Sporting CP
  • Denmark
  • 22 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
349 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,26
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,70
Leeftijd22
Geboortedatum13 jun 2004
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€7,2M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten33
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 95%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels6 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten32
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,26
Topsnelheid (km/u)28,94
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid67 · 94%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten79
Balverlies7
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 2
Minuten226
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid121 · 83%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels17 / 31
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten160
Balverlies29
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels12
Clearances6
Balveroveringen20
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,46
Topsnelheid (km/u)30,70

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek55
Tactiek56
Verdediging55
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

257

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
7 nov 2026 Sporting CP – Moreirense – – –
30 okt 2026 Casa Pia – Sporting CP 0–2 62' 6.8
27 okt 2026 Sporting CP – CS Marítimo 2–1 90' 6.8
25 okt 2026 Sporting CP – Académico Viseu FC 1–2 10' 6.8
21 okt 2026 Sporting CP – LASK 2–3 – –
13 okt 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 17' 7.0
9 okt 2026 Sporting Braga – Sporting CP 1–3 58' 6.5
6 okt 2026 Denmark U21 – Belgium U21 0–0 25' 7.0
2 okt 2026 Austria U21 – Denmark U21 1–1 – –
28 sep 2026 Denmark U21 – Belarus U21 2–0 – –
19 sep 2026 Sporting CP – FC Arouca 2–2 24' 6.8
13 sep 2026 Famalicão – Sporting CP 1–1 15' 6.6
9 sep 2026 Sporting CP – Galatasaray 3–1 16' 6.9
5 sep 2026 Sporting CP – CD Nacional 2–0 3' –
28 aug 2026 Rio Ave – Sporting CP 0–4 25' 6.5

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 8.3M €
  1. Transfer 7.3M €
  2. Transfer 1M €
  3. Transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd6,830 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,01 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,8 6,8 7,0 6,5 7,0 6,8 6,6 6,9 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Allsvenskan Häcken 9 (9) 783 3 0 7,26
2026 Liga Portugal Betclic Sporting CP 8 (2) 226 0 0 6,63
2026 Taça da Liga Sporting CP 1 (1) 90 0 0 6,80
2026 UEFA Champions League Sporting CP 2 (0) 33 0 1 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder middenvelders (199 spelers)

Vergelijken
50 xA 31 Sleutelpasses 52 Voltooide passes 99 Passnauwkeurigheid 62 Progressieve balvoeringen 35 Succesvolle dribbels 39 Tackles + onderscheppingen 90 Rating 63

6 wedstrijden · 517 min

Silas Andersen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,07
31
Sleutelpasses / 90 min 1,04
52
Voltooide passes / 90 min 60,2
99
Passnauwkeurigheid 84,2%
62
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,17
35
Succesvolle dribbels / 90 min 0,52
39
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,18
90
Rating 6,90
63

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?