OrcaScore
29

Middenvelder

Shkelzen Veseli

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
24
1.693 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,32
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd22
Geboortedatum2 jun 2004
Lengte–
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€72K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 6
Minuten522
Rating6,68
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid172 · 89%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels22 / 46
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten256
Balverlies53
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels22
Clearances4
Balveroveringen21
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten1.075
Rating7,34
Doelpunten / Assists4 / 0
Schoten (op doel)26 (6)
Passes · nauwkeurigheid522 · 79%
Kansen gecreëerd17
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels109 / 254
Succesvolle dribbels42
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage15%
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten15
Gewonnen luchtduels2
Clearances2
Balveroveringen50
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt3
Buitenspel5
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten96
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid60 · 82%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels10 / 24
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek71
Tactiek33
Verdediging34
Creativiteit54

Kenmerken

Sterke punten

714

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Stjarnan Garðabær – Valur Reykjavík 6–0 71' 6.2
17 okt 2026 Valur Reykjavík – KA Akureyri 4–1 87' 6.6
10 okt 2026 Valur Reykjavík – FH Hafnarfjörður 3–5 26' 8.1
20 sep 2026 ÍBV Vestmannaeyjar – Valur Reykjavík 1–1 59' 6.2
13 sep 2026 Valur Reykjavík – Þór Akureyri 4–1 15' 6.7
5 sep 2026 Keflavík IF – Valur Reykjavík 1–2 – –
30 aug 2026 Valur Reykjavík – ÍA Akranes 2–2 24' 6.3
23 aug 2026 Víkingur Reykjavík – Valur Reykjavík 2–0 89' 6.7
17 aug 2026 Valur Reykjavík – KA Akureyri 4–4 30' 6.6
13 aug 2026 Nordsjælland – Valur Reykjavík 5–0 30' 6.6
9 aug 2026 Breidablik Kópavogur – Valur Reykjavík 1–3 – –
6 aug 2026 Valur Reykjavík – Nordsjælland 0–2 – –
3 aug 2026 Valur Reykjavík – Stjarnan Garðabær 2–3 60' 6.8
30 jul 2026 HŠK Zrinjski Mostar – Valur Reykjavík 2–2 – –
23 jul 2026 Valur Reykjavík – HŠK Zrinjski Mostar 1–0 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Leiknir U19 Naar: Leiknir R
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating7,04
Rating laatste wedstrijd6,224 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,04 apr 2026 jul 2026 okt 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 6,6 8,1 6,2 6,7 6,3 6,7 6,6 6,6 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Iceland 1. deild Leiknir Reykjavík 13 (12) 1.075 4 0 7,34
2026 Besta deild karla Valur Reykjavík 10 (6) 522 1 1 6,68
2026 Icelandic Men's Football Cup Leiknir Reykjavík 1 (1) 96 0 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Iceland 1. deild 2024 · percentiel onder middenvelders (90 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 50 Voltooide passes 50 Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 50 Rating

18 wedstrijden · 1.195 min

Shkelzen Veseli: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,00
50
Voltooide passes / 90 min 0,0
50
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?