OrcaScore
30

Verdediger

Shean Barbosa

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
1.168 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd22
Geboortedatum7 apr 2004
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€320K
Contract tot31 dec 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 11
Minuten972
Rating6,69
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid423 · 83%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen19 / 16
Gewonnen duels39 / 67
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,79
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten601
Balverlies108
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels28
Clearances23
Balveroveringen43
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt18
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)88,09
Topsnelheid (km/u)34,48
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten106
Rating6,57
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid42 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten65
Balverlies15
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,44
Topsnelheid (km/u)31,33
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid47 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances3
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek42
Tactiek44
Verdediging63
Creativiteit41

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Deportivo Pereira – Deportes Tolima 1–3 – –
26 okt 2026 Deportes Tolima – Deportivo Pasto 0–1 22' 6.6
12 okt 2026 Jaguares de Córdoba – Deportes Tolima 3–2 45' 6.5
9 okt 2026 Atlético Nacional – Deportes Tolima 0–0 66' 6.8
4 okt 2026 Deportes Tolima – Boyacá Chicó FC 0–0 90' 7.2
28 sep 2026 Fortaleza FC – Deportes Tolima 2–2 90' 6.7
21 sep 2026 Deportes Tolima – América de Cali 1–1 90' 7.1
17 sep 2026 Once Caldas – Deportes Tolima 1–0 13' 6.7
12 sep 2026 Independiente Santa Fe – Deportes Tolima 1–0 12' 6.5
8 sep 2026 Llaneros FC – Deportes Tolima 1–2 8' 6.6
1 sep 2026 Deportes Tolima – Cúcuta Deportivo 2–1 – –
26 aug 2026 Independiente del Valle – Deportes Tolima 3–1 – –
29 jul 2026 Deportes Quindío – Deportes Tolima 6–3 99' 6.6
26 jul 2026 Deportes Tolima – Junior Barranquilla 2–1 8' 6.8
27 mei 2026 Universitario de Deportes – Deportes Tolima 0–0 77' 6.8

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Tolima U20 Naar: Tolima
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,626 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,68 feb 2026 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 6,8 7,2 6,7 7,1 6,7 6,5 6,6 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Deportes Tolima 19 (11) 972 0 0 6,70
2026 CONMEBOL Libertadores Deportes Tolima 3 (1) 106 0 0 6,57
2026 Categoría Primera B Real Cundinamarca 1 (1) 90 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder verdedigers (104 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 97 Onderscheppingen 91 Clearances 14 Gewonnen luchtduels 84 Gewonnen duels 74 Passnauwkeurigheid 47 Progressieve balvoeringen 37 Rating 72

6 wedstrijden · 303 min

Shean Barbosa: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,67
97
Onderscheppingen / 90 min 1,78
91
Clearances / 90 min 1,49
14
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,49
84
Gewonnen duels 59,4%
74
Passnauwkeurigheid 82,4%
47
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,30
37
Rating 6,80
72

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?