OrcaScore
19

Aanvaller

Sergio Núñez

  • Huachipato
  • Uruguay
  • 26 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.042 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,26
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,53
Leeftijd26
Geboortedatum30 jun 2000
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€410K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten576
Rating6,54
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)17 (5)
Passes · nauwkeurigheid111 · 72%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels23 / 70
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,23 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten204
Balverlies61
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels19
Clearances1
Balveroveringen16
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt11
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)37,35
Topsnelheid (km/u)34,68
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 4
Minuten381
Rating6,60
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid47 · 64%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels13 / 28
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten83
Balverlies28
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels8
Clearances2
Balveroveringen6
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)36,53
Topsnelheid (km/u)32,42
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten85
Rating6,33
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid6 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 18
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten19
Balverlies8
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,24
Topsnelheid (km/u)31,23

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval55
Techniek49
Tactiek40
Verdediging31
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Unión La Calera – Huachipato – – –
1 nov 2026 Huachipato – Deportes La Serena 0–0 84' 6.4
24 okt 2026 Audax Italiano – Huachipato 1–1 90' 6.6
10 okt 2026 Huachipato – O'Higgins 2–0 78' 5.5
3 okt 2026 Universidad de Concepción – Huachipato 0–2 67' 7.7
17 sep 2026 Coquimbo Unido – Huachipato 0–1 90' 7.4
6 sep 2026 Huachipato – Colo-Colo 0–0 77' 6.2
23 aug 2026 Huachipato – Deportes Limache 1–3 90' 6.0
2 jun 2026 Técnico Universitario – Barcelona SC Guayaquil 1–0 90' 6.5
29 mei 2026 Cruzeiro – Barcelona SC Guayaquil 4–0 29' 6.4
25 mei 2026 Delfín – Barcelona SC Guayaquil 1–2 80' 6.5
22 mei 2026 Universidad Católica – Barcelona SC Guayaquil 2–0 27' 6.1
17 mei 2026 Barcelona SC Guayaquil – Aucas 3–0 21' 7.2
12 mei 2026 FC Insutec – Barcelona SC Guayaquil 2–4 – –
15 apr 2026 Boca Juniors – Barcelona SC Guayaquil 3–0 29' 6.5

Carrière en transfers

9 clubs · 16 transfers · totale transfersom 136k €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer 136k €
  8. Zonder club Naar: Cerro Largo
    Transfer
  9. Peñarol Naar: Zonder club
    Transfer
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer
  13. Transfer
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. CA Peñarol U19 Naar: Peñarol
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)21
Gemiddelde rating6,54
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,54 feb 2026 mei 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,6 5,5 7,7 7,4 6,2 6,0 6,5 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Huachipato 7 (7) 576 2 0 6,54
2026 LigaPro Serie A Barcelona SC Guayaquil 8 (4) 381 1 0 6,60
2026 CONMEBOL Libertadores Barcelona SC Guayaquil 3 (0) 85 0 0 6,33

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2026 · percentiel onder aanvallers (18 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 81 xG 39 Schoten 47 xA 47 Sleutelpasses 53 Succesvolle dribbels 86 Gewonnen luchtduels 31 Rating 53

4 wedstrijden · 324 min

Sergio Núñez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,56
81
xG / 90 min 0,00
39
Schoten / 90 min 3,06
47
xA / 90 min 0,00
47
Sleutelpasses / 90 min 1,11
53
Succesvolle dribbels / 90 min 1,94
86
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,11
31
Rating 6,83
53

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?