OrcaScore
9

Aanvaller

Sergio Córdova

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
21
1.276 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,21
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,84
Leeftijd29
Geboortedatum9 aug 1997
Lengte188 cm
Gewicht87 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,3M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten552
Rating6,89
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)20 (10)
Passes · nauwkeurigheid94 · 70%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels33 / 64
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 2
Expected goals \/ assists2,11 / 1,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist6
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten172
Balverlies49
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels20
Clearances2
Balveroveringen9
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt5
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt3
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)41,46
Topsnelheid (km/u)34,06
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten231
Rating6,97
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid31 · 71%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels15 / 26
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten73
Balverlies19
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels11
Clearances5
Balveroveringen2
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt2
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 4
Minuten493
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid112 · 70%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen11 / 1
Gewonnen duels38 / 66
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,49 / 0,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten210
Balverlies73
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels30
Clearances4
Balveroveringen18
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt7
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)53,87
Topsnelheid (km/u)34,80

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek47
Tactiek42
Verdediging33
Creativiteit45

Kenmerken

Zwakke punten

6

Nationaal elftal

  • Venezuela19 caps · 0 goals · debuut aug 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
19 sep 2026 Batman Petrolspor – Bursaspor 1–2 44' 6.2
12 sep 2026 Bodrum FK – Batman Petrolspor 4–0 45' 6.8
6 sep 2026 Batman Petrolspor – Fatih Karagümrük 4–3 75' 6.5
2 sep 2026 Vanspor FK – Batman Petrolspor 0–2 85' 6.3
29 aug 2026 Batman Petrolspor – Sivasspor 2–1 90' 7.8
23 aug 2026 Sarıyer – Batman Petrolspor 1–2 64' 6.5
17 aug 2026 Batman Petrolspor – Boluspor 2–0 83' 7.5
10 aug 2026 Pendikspor – Batman Petrolspor 2–2 66' 7.5
18 jul 2026 BSC Young Boys – Étoile Carouge FC 5–0 – –
10 jul 2026 FC Viktoria Plzeň – BSC Young Boys 3–5 – –
20 mei 2026 St.Louis City – Houston Dynamo 6–4 63' 7.2
17 mei 2026 DC United – St.Louis City 1–1 27' 6.8
14 mei 2026 St.Louis City – Los Angeles FC 2–1 89' 6.7
4 mei 2026 Austin FC – St.Louis City 2–0 32' 6.9
30 apr 2026 Chicago Fire – St.Louis City 1–2 85' 6.3

Carrière en transfers

10 clubs · 16 transfers · totale transfersom 7.2M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 1.8M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 2.4M €
  9. Transfer 2.1M €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer 1M €
  15. Caracas FC B Naar: Caracas
    Transfer
  16. Caracas U20 Naar: Caracas FC B
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd6,219 sep 2026
Gemiste wedstrijden71 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,76 nov 2025 mrt 2026 sep 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 6,8 6,5 6,3 7,8 6,5 7,5 7,5 7,2 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Trendyol 1.Lig Batman Petrolspor 8 (7) 552 1 1 6,89
2026 MLS St.Louis City 10 (4) 493 1 0 6,77
2026 US Open Cup St.Louis City 3 (3) 231 0 0 6,97

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol 1.Lig 2026 · percentiel onder aanvallers (23 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 13 xG 94 Schoten 85 xA 85 Sleutelpasses 41 Succesvolle dribbels 28 Gewonnen luchtduels 80 Rating 33

6 wedstrijden · 403 min

Sergio Córdova: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
13
xG / 90 min 0,21
94
Schoten / 90 min 3,13
85
xA / 90 min 0,11
85
Sleutelpasses / 90 min 0,89
41
Succesvolle dribbels / 90 min 0,22
28
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,23
80
Rating 6,68
33

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?