OrcaScore
15

Verdediger

Senan Mullen

  • Bohemian FC
  • Ireland
  • 21 jaar
  • 192 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
27
1.948 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,05
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,85
Leeftijd21
Geboortedatum28 feb 2005
Lengte192 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€270K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 20
Minuten1.662
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)20 (7)
Passes · nauwkeurigheid854 · 79%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen50 / 24
Gewonnen duels123 / 212
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,93 / 1,33
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes34
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten1.392
Balverlies332
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels41
Gewonnen grondduels82
Clearances85
Balveroveringen93
Fouten ondervonden23
Fouten gemaakt27
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,12
Topsnelheid (km/u)35,11
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten286
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid192 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels23 / 48
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels7
Clearances6
Balveroveringen37
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek45
Tactiek46
Verdediging60
Creativiteit41

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 St. Patrick's Athletic – Bohemian FC 2–3 15' 6.6
23 okt 2026 Bohemian FC – Shelbourne 0–1 17' 6.7
9 okt 2026 Bohemian FC – Waterford FC 0–2 63' 6.4
2 okt 2026 Dundalk FC – Bohemian FC 1–2 62' 6.5
18 sep 2026 Bohemian FC – Drogheda United 2–1 79' 6.3
11 sep 2026 Galway United – Bohemian FC 2–3 66' 5.6
5 sep 2026 St. Patrick's Athletic – Bohemian FC 8–9 120' 7.0
4 sep 2026 Shamrock Rovers – Bohemian FC – – –
28 aug 2026 Bohemian FC – Sligo Rovers 3–0 90' 7.6
21 aug 2026 Bohemian FC – Derry City 5–3 90' 6.9
16 aug 2026 Bohemian FC – Longford Town 4–0 90' 7.2
13 aug 2026 FC Midtjylland – Bohemian FC 3–2 58' 6.3
9 aug 2026 Waterford FC – Bohemian FC 3–1 45' 7.0
6 aug 2026 Bohemian FC – FC Midtjylland 0–2 72' 6.6
2 aug 2026 Bohemian FC – Galway United 1–1 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 5 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Mantova Naar: Torino
    Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,630 okt 2026
Gemiste wedstrijden5
5 6 7 8 9 6,82 dec 2025 jun 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 6,4 6,5 6,3 5,6 7,0 7,6 6,9 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Bohemian FC 24 (20) 1.662 0 1 6,85
2026 FAI Cup Bohemian FC 3 (3) 286 0 0 6,87

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2026 · percentiel onder verdedigers (34 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 81 Onderscheppingen 28 Clearances 25 Gewonnen luchtduels 7 Gewonnen duels 5 Passnauwkeurigheid 93 Progressieve balvoeringen 96 Rating 10

5 wedstrijden · 387 min

Senan Mullen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,56
81
Onderscheppingen / 90 min 0,93
28
Clearances / 90 min 3,72
25
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,40
7
Gewonnen duels 44,9%
5
Passnauwkeurigheid 84,5%
93
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,79
96
Rating 6,58
10

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?