OrcaScore
3

Verdediger

Sean Stewart

  • Sligo Rovers
  • Northern Ireland
  • 23 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
1.797 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,77
Leeftijd23
Geboortedatum21 jan 2003
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€120K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 19
Minuten1.618
Rating6,74
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid605 · 73%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen27 / 30
Gewonnen duels96 / 165
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,47 / 1,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes34
Nauwkeurige voorzetten11
Balcontacten1.077
Balverlies291
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels49
Gewonnen grondduels47
Clearances91
Balveroveringen45
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt14
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,13
Topsnelheid (km/u)30,93
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten179
Rating7,15
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid111 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels25 / 41
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels10
Clearances5
Balveroveringen25
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval35
Techniek44
Tactiek44
Verdediging62
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Sligo Rovers – Derry City 2–2 45' 6.8
23 okt 2026 Shamrock Rovers – Sligo Rovers 4–0 79' 5.7
17 okt 2026 Sligo Rovers – Dundalk FC 1–1 90' 7.5
9 okt 2026 Shelbourne – Sligo Rovers 5–1 90' 5.7
19 sep 2026 Sligo Rovers – St. Patrick's Athletic 0–1 80' 6.6
14 sep 2026 Sligo Rovers – Galway United 1–3 90' 6.4
11 sep 2026 Drogheda United – Sligo Rovers 2–0 90' 6.3
4 sep 2026 Waterford FC – Sligo Rovers 3–0 84' 6.5
28 aug 2026 Bohemian FC – Sligo Rovers 3–0 90' 6.6
21 aug 2026 Sligo Rovers – Waterford FC 0–0 90' 6.9
15 aug 2026 Sligo Rovers – Kerry FC 4–0 90' 7.8
7 aug 2026 Derry City – Sligo Rovers 2–0 25' 6.8
31 jul 2026 Dundalk FC – Sligo Rovers 1–1 81' 6.9
25 jul 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 21' 6.4
18 jul 2026 Janesboro – Sligo Rovers 0–4 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Gratis transfer
  3. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 7 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd6,830 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,77 feb 2026 jul 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 5,7 7,5 5,7 6,6 6,4 6,3 6,5 6,6 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Sligo Rovers 24 (19) 1.618 0 2 6,74
2026 FAI Cup Sligo Rovers 2 (2) 179 0 0 7,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2026 · percentiel onder verdedigers (34 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 31 Onderscheppingen 90 Clearances 34 Gewonnen luchtduels 69 Gewonnen duels 14 Passnauwkeurigheid 46 Progressieve balvoeringen 66 Rating 7

5 wedstrijden · 440 min

Sean Stewart: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,02
31
Onderscheppingen / 90 min 1,84
90
Clearances / 90 min 4,09
34
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,07
69
Gewonnen duels 51,1%
14
Passnauwkeurigheid 75,9%
46
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,43
66
Rating 6,56
7

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?