OrcaScore
32

Middenvelder

Sean Kavanagh

  • No team
  • Ireland
  • 32 jaar
  • 174 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
317 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd32
Geboortedatum20 jan 1994
Lengte174 cm
Gewicht62 kg
VoorkeursvoetLinks

Seizoensprestaties · 2025

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten12
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid12 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten14
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,75
Topsnelheid (km/u)27,84
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten119
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid108 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels2
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten186
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid158 · 82%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 10
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten194
Balverlies45
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 dec 2025 Shamrock Rovers – Ħamrun Spartans FC 3–1 12' 6.9
11 dec 2025 Breidablik Kópavogur – Shamrock Rovers 3–1 – –
27 nov 2025 Shamrock Rovers – Shakhtar Donetsk 1–2 – –
9 nov 2025 Shamrock Rovers – Cork City 2–0 10' 6.4
1 nov 2025 Shamrock Rovers – Sligo Rovers 1–2 64' 7.0
29 okt 2025 Shamrock Rovers – Galway United 1–0 25' 6.6
26 okt 2025 Derry City – Shamrock Rovers 2–1 – –
17 okt 2025 St. Patrick's Athletic – Shamrock Rovers 1–0 64' 6.4
10 okt 2025 Shamrock Rovers – Shelbourne 0–1 25' 7.0
5 okt 2025 Shamrock Rovers – Kerry FC 6–1 47' 6.6
26 sep 2025 Shamrock Rovers – Bohemian FC 2–1 – –
22 sep 2025 Waterford FC – Shamrock Rovers 1–2 8' 6.1
19 sep 2025 Cork City – Shamrock Rovers 1–1 – –
28 aug 2025 Shamrock Rovers – Santa Clara 0–0 – –
21 aug 2025 Santa Clara – Shamrock Rovers 1–2 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 7 transfers
  1. Shamrock Rovers Naar: Gestopt
    Transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2025 Premier Division Shamrock Rovers 5 (2) 186 0 0 6,62
2025 FAI Cup Shamrock Rovers 3 (1) 119 0 0 6,67
2025 UEFA Conference League Shamrock Rovers 1 (0) 12 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2024 · percentiel onder middenvelders (103 spelers)

Vergelijken
50 xA 48 Sleutelpasses 9 Voltooide passes 95 Passnauwkeurigheid 78 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 64 Tackles + onderscheppingen 81 Rating 45

12 wedstrijden · 613 min

Sean Kavanagh: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
48
Sleutelpasses / 90 min 0,44
9
Voltooide passes / 90 min 49,3
95
Passnauwkeurigheid 80,2%
78
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,88
64
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,38
81
Rating 6,82
45

Hoe berekenen we dit?