OrcaScore
28

Middenvelder

Sean Clare

  • Leyton Orient
  • Turks and Caicos Islands
  • 30 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
700 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,26
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,00
Leeftijd30
Geboortedatum18 sep 1996
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€260K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten179
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid143 · 87%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen0 / 3
Gewonnen duels8 / 14
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten180
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels3
Clearances6
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten352
Rating7,43
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid179 · 80%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels19 / 26
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,02 / 0,17
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten236
Balverlies51
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels15
Clearances4
Balveroveringen21
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 1
Minuten169
Rating6,56
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid107 · 71%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels14 / 26
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten148
Balverlies42
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels8
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,39
Topsnelheid (km/u)32,35

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek44
Tactiek42
Verdediging53
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

13

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 okt 2026 Montserrat – Turks and Caicos Islands 4–1 90' 7.2
4 okt 2026 Turks and Caicos Islands – British Virgin Islands 3–0 90' 7.4
29 sep 2026 British Virgin Islands – Turks and Caicos Islands 0–3 82' 8.0
23 sep 2026 Turks and Caicos Islands – Montserrat 0–2 90' 7.1
19 sep 2026 Leyton Orient – Stevenage 1–0 25' 6.9
15 sep 2026 Leyton Orient – Arsenal U21 1–2 90' 6.9
12 sep 2026 Leyton Orient – Wycombe Wanderers 2–3 90' 6.2
8 sep 2026 Leyton Orient – Bradford City 1–3 90' 6.7
5 sep 2026 Luton Town – Leyton Orient 1–1 14' 6.9
1 sep 2026 Bromley – Leyton Orient 0–5 10' 6.9
29 aug 2026 Leyton Orient – Barnsley 1–3 30' 5.9
18 aug 2026 Leyton Orient – AFC Wimbledon 7–6 89' 7.6
8 aug 2026 Leyton Orient – Oxford United 2–0 – –
2 aug 2026 Leyton Orient – Royal Antwerp FC 2–1 – –
28 jul 2026 Swindon Town – Leyton Orient 2–1 – –

Carrière en transfers

10 clubs · 11 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Charlton Naar: Wigan
    Gratis transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Zonder club Naar: Hearts
    Transfer
  8. Sheffield Wed U21 Naar: Zonder club
    Transfer
  9. Verhuur
  10. Verhuur
  11. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd7,26 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,68 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 7,4 8,0 7,1 6,9 6,9 6,2 6,7 6,9 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 CONCACAF Nations League Turks and Caicos Islands 4 (4) 352 1 0 7,43
2026 Football League Trophy Leyton Orient 2 (2) 179 0 1 7,25
2026 League One Leyton Orient 5 (1) 169 0 0 6,56

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder middenvelders (241 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 26 Voltooide passes 86 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 40 Tackles + onderscheppingen 82 Rating 62

32 wedstrijden · 2.008 min

Sean Clare: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,67
26
Voltooide passes / 90 min 35,4
86
Passnauwkeurigheid 76,8%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,54
40
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,45
82
Rating 6,85
62

Hoe berekenen we dit?