OrcaScore
6

Verdediger

Sávio

  • Ceará
  • Brazil
  • 31 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
894 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd31
Geboortedatum27 mei 1995
Lengte175 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€375K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten640
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid373 · 85%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen11 / 4
Gewonnen duels23 / 40
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 1,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten12
Balcontacten569
Balverlies110
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels18
Clearances13
Balveroveringen32
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,87
Topsnelheid (km/u)34,80
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten201
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid81 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels8 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten135
Balverlies29
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances7
Balveroveringen12
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,17
Topsnelheid (km/u)34,03
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten53
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 70%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels4 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek44
Tactiek33
Verdediging51
Creativiteit48

Kenmerken

Zwakke punten

17

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Athletic Club – Ceará 2–1 28' 6.7
26 sep 2026 Operário-PR – Ceará 2–2 – –
19 sep 2026 Ceará – Grêmio Novorizontino 2–1 – –
14 sep 2026 Fortaleza – Ceará 1–1 14' 6.8
10 sep 2026 Atlético Goianiense – Ceará 2–1 73' 6.6
6 sep 2026 Ceará – Sport Recife 2–1 75' 7.2
23 aug 2026 Ceará – Londrina 2–1 45' 6.5
19 aug 2026 Náutico – Ceará 1–0 90' 7.3
15 aug 2026 Ceará – Cuiabá 1–3 90' 5.4
8 aug 2026 Ceará – Ponte Preta 2–0 90' 8.0
26 jul 2026 São Bernardo – Ceará 3–4 90' 6.2
23 jul 2026 Ceará – CRB 0–1 45' 6.6
18 jul 2026 América Mineiro – Ceará 1–1 – –
16 mrt 2026 Coritiba – Remo 1–0 45' 6.1
13 mrt 2026 Remo – Fluminense 0–2 90' 6.3

Carrière en transfers

12 clubs · 21 transfers
  1. Zonder club Naar: Ceará
    Transfer
  2. Remo Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Rio Ave Naar: Remo
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Remo Naar: Rio Ave
    Terug van verhuur
  5. Rio Ave Naar: Remo
    Verhuur
  6. Goiás Naar: Rio Ave
    Terug van verhuur
  7. Rio Ave Naar: Goiás
    Verhuur
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Terug van verhuur
  18. Verhuur
  19. Transfer
  20. Verhuur
  21. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)14
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,73 nov 2026
Gemiste wedstrijden302 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,67 feb 2026 aug 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,8 6,6 7,2 6,5 7,3 5,4 8,0 6,2 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Ceará 10 (7) 640 0 0 6,73
2026 Campeonato Brasileiro Série A Remo 3 (3) 201 0 0 6,40
2026 Paraense Remo 1 (0) 53 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder verdedigers (100 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 57 Onderscheppingen 28 Clearances 5 Gewonnen luchtduels 15 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 71 Progressieve balvoeringen 81 Rating 51

5 wedstrijden · 297 min

Sávio: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,52
57
Onderscheppingen / 90 min 0,91
28
Clearances / 90 min 1,82
5
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,91
15
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 87,2%
71
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,52
81
Rating 6,88
51

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?