OrcaScore
13

Verdediger

Saret Krya

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
5
370 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,04
Leeftijd30
Geboortedatum3 mrt 1996
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€130K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating7,53
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid215 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels30 / 53
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels12
Clearances4
Balveroveringen46
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten100
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid45 · 82%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten71
Balverlies13
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,81
Topsnelheid (km/u)28,83
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval42
Techniek52
Tactiek43
Verdediging50
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

16

Nationaal elftal

  • Cambodia41 caps · 2 goals · debuut nov 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Tampines Rovers 2–0 10' 6.6
3 okt 2026 Hong Kong – Cambodia 2–0 49' 6.0
30 sep 2026 East Timor – Cambodia 2–2 28' 6.6
27 sep 2026 Cambodia – Myanmar 1–0 90' 7.6
20 sep 2026 ISI Dangkor Senchey FC – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 1–1 90' 7.2
17 sep 2026 Machida Zelvia – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 2–0 90' 6.0
12 sep 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Tiffy Army FC 4–0 90' 7.5
6 sep 2026 Kirivong Soksen Chey – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 0–3 90' 7.9
9 jun 2026 Cambodia – Hong Kong 2–0 – –
4 jun 2026 Cambodia – Bhutan 4–0 – –
17 mei 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Phnom Penh Crown 1–2 71' 7.0
13 mei 2026 Al Kuwait SC – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 4–3 120' 6.2
7 mei 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Boeung Ket FC 2–3 90' 6.8
3 mei 2026 Angkor Tiger FC – Preah Khan Reach Svay Rieng FC 4–3 54' 7.4
25 apr 2026 Preah Khan Reach Svay Rieng FC – Nagaworld FC 1–1 52' 6.8

Carrière en transfers

1 club · 1 transfer
  1. Onbekende club Naar: Svay Rieng
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating7,10
Rating laatste wedstrijd6,65 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,10 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,0 6,6 7,6 7,2 6,0 7,5 7,9 7,0 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Cambodian Premier League Preah Khan Reach Svay Rieng FC 3 (3) 270 0 0 7,53
2026 AFC Champions League Two Preah Khan Reach Svay Rieng FC 2 (1) 100 0 0 6,30
2026 ASEAN Cup Cambodia – – 0 – 6,73

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Cambodian Premier League 2024 · percentiel onder verdedigers (87 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 36 Onderscheppingen 71 Clearances 22 Gewonnen luchtduels 73 Gewonnen duels 63 Passnauwkeurigheid 67 Progressieve balvoeringen 50 Rating 95

25 wedstrijden · 1.905 min

Saret Krya: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,24
36
Onderscheppingen / 90 min 2,03
71
Clearances / 90 min 1,70
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,70
73
Gewonnen duels 38,1%
63
Passnauwkeurigheid 83,5%
67
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,14
95

Hoe berekenen we dit?