OrcaScore
6

Verdediger

Sandy Walsh

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
580 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,16
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,06
Leeftijd31
Geboortedatum14 mrt 1995
Lengte185 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€555K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid112 · 91%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten153
Balverlies20
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels4
Clearances6
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,45
Topsnelheid (km/u)35,47
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten184
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid98 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels16 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels3
Clearances3
Balveroveringen21
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets1
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten126
Rating7,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid117 · 95%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels3 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage33%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten138
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances3
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek42
Tactiek44
Verdediging60
Creativiteit38

Nationaal elftal

  • Indonesia25 caps · 4 goals · debuut sep 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Melbourne Victory – Persib Bandung 1–2 90' 6.6
1 nov 2026 Persib Bandung – Isenmulang Kalteng FC 4–0 4' 6.7
28 okt 2026 Persib Bandung – Melbourne Victory 2–0 90' 7.0
25 okt 2026 Garudayaksa FC – Persib Bandung 1–2 46' 6.9
22 okt 2026 Madura United FC – Persib Bandung 1–0 44' 6.6
18 okt 2026 Persib Bandung – Persik Kediri 1–0 90' 6.8
14 okt 2026 Persib Bandung – Thể Công - Viettel 1–0 90' 7.1
11 okt 2026 Persib Bandung – Dewa United FC 2–2 – –
8 okt 2026 Port FC – Persib Bandung 1–3 – –
7 aug 2026 Singapore – Indonesia 1–1 – –
3 aug 2026 Indonesia – Vietnam 0–3 – –
31 jul 2026 East Timor – Indonesia 0–3 36' 6.8
27 jul 2026 Indonesia – Cambodia 5–1 90' 9.0
9 jun 2026 Indonesia – Mozambique 1–0 – –
5 jun 2026 Indonesia – Oman 3–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 6 transfers
  1. Buriram Naar: Persib
    Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,89
Rating laatste wedstrijd6,64 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,89 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 7,0 6,9 6,6 6,8 7,1 6,8 9,0 8,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 AFC Champions League Two Persib Bandung 3 (3) 270 0 0 6,90
2026 Indonesia Super League Persib Bandung 4 (2) 184 0 0 6,75
2026 ASEAN Championship Indonesia 2 (1) 126 1 0 7,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

AFC Champions League Elite 2024 · percentiel onder verdedigers (134 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 5 Onderscheppingen 0 Clearances 76 Gewonnen luchtduels 52 Gewonnen duels Passnauwkeurigheid 91 Progressieve balvoeringen 50 Rating 92

3 wedstrijden · 270 min

Sandy Walsh: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,33
5
Onderscheppingen / 90 min 0,00
0
Clearances / 90 min 4,67
76
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,33
52
Gewonnen duels –
–
Passnauwkeurigheid 89,9%
91
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,20
92

Hoe berekenen we dit?