OrcaScore
99

Middenvelder

Samuel Pugliese

  • AZ Picerno
  • Italy
  • 22 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.117 min
Doelpunten
8
G+A per 90 min: 0,73
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,37
Leeftijd22
Geboortedatum28 mei 2004
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€180K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 10
Minuten924
Rating7,55
Doelpunten / Assists7 / 1
Schoten (op doel)22 (12)
Passes · nauwkeurigheid281 · 77%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen30 / 8
Gewonnen duels103 / 172
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,49 / 0,90
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage32%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten503
Balverlies135
Bal afgepakt14
Gewonnen luchtduels17
Gewonnen grondduels86
Clearances5
Balveroveringen40
Fouten ondervonden48
Fouten gemaakt23
Buitenspel6
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)74,67
Topsnelheid (km/u)33,65
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten193
Rating6,40
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid45 · 84%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels15 / 42
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage50%
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek51
Tactiek36
Verdediging34
Creativiteit43

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Cavese – AZ Picerno 1–2 90' 7.7
26 okt 2026 AZ Picerno – US Salernitana 1919 3–0 90' 8.3
18 okt 2026 Barletta – AZ Picerno 1–0 34' 6.5
12 okt 2026 AZ Picerno – Cosenza 1–2 – –
4 okt 2026 Potenza Calcio – AZ Picerno 4–2 90' 6.9
26 sep 2026 AZ Picerno – Audace Cerignola 2–1 85' 7.7
19 sep 2026 Team Altamura – AZ Picerno 2–1 89' 7.3
15 sep 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 90' 8.4
12 sep 2026 Sorrento – AZ Picerno 1–0 90' 6.7
7 sep 2026 AZ Picerno – Inter U23 4–1 86' 7.6
1 sep 2026 Bari – AZ Picerno 5–4 96' 5.7
28 aug 2026 Scafatese – AZ Picerno 0–2 90' 8.7
23 aug 2026 AZ Picerno – Savoia 1908 3–2 90' 7.2
14 aug 2026 AZ Picerno – Barletta 2–1 90' 7.1
26 apr 2026 AZ Picerno – Sorrento 0–0 46' 6.5

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Zonder club Naar: Picerno
    Transfer
  2. Turris Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Gratis transfer
  4. Bellizzi Irpino Naar: Palmese 1914
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd7,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,95 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 8,3 6,5 6,9 7,7 7,3 8,4 6,7 7,6 5,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C AZ Picerno 11 (10) 924 7 1 7,55
2026 Coppa Italia Serie C AZ Picerno 2 (2) 193 1 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder middenvelders (112 spelers)

Vergelijken
50 xA 65 Sleutelpasses 50 Voltooide passes 22 Passnauwkeurigheid 35 Progressieve balvoeringen 69 Succesvolle dribbels 55 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 100

8 wedstrijden · 714 min

Samuel Pugliese: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,12
65
Sleutelpasses / 90 min 0,88
50
Voltooide passes / 90 min 21,1
22
Passnauwkeurigheid 77,3%
35
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,13
69
Succesvolle dribbels / 90 min 0,88
55
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,26
58
Rating 7,49
100

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?