OrcaScore
6

Verdediger

Samson Baidoo

  • RC Lens
  • Austria
  • 22 jaar
  • 190 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
6
350 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,59
Leeftijd22
Geboortedatum31 mrt 2004
Lengte190 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€26M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Thigh Injury · Afwezig Sinds 25 jul 2026 · Beëindigd: 9 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten247
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid173 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 5
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,01 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten210
Balverlies18
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances16
Balveroveringen14
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,01
Topsnelheid (km/u)31,57
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten103
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid81 · 94%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels4 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten96
Balverlies7
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances4
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,59
Topsnelheid (km/u)33,23

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek48
Tactiek63
Verdediging74
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

1315

Nationaal elftal

  • Austria1 caps · 0 goals · debuut okt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 RC Lens – Como – – –
30 okt 2026 LOSC Lille – RC Lens 1–0 90' 6.7
24 okt 2026 RC Lens – Paris FC 2–1 90' 6.8
21 okt 2026 Club Brugge KV – RC Lens 3–0 45' 6.7
17 okt 2026 Troyes – RC Lens 1–3 30' 6.7
13 okt 2026 RC Lens – Sporting CP 0–2 58' 6.5
9 okt 2026 RC Lens – Olympique Lyonnais 2–1 37' 6.1
25 jul 2026 RC Lens – RC Sporting Charleroi 2–2 – –
18 jul 2026 RC Lens – US Boulogne Côte-d'Opale 4–1 – –
13 mei 2026 RC Lens – Paris Saint-Germain 0–2 60' 6.4
8 mei 2026 RC Lens – Nantes 1–0 90' 7.4
2 mei 2026 OGC Nice – RC Lens 1–1 90' 7.2
24 apr 2026 Stade Brestois – RC Lens 3–3 37' 6.8
21 apr 2026 RC Lens – Toulouse 4–1 64' 5.8
17 apr 2026 RC Lens – Toulouse 3–2 10' 6.7

Carrière en transfers

3 clubs · 3 transfers · totale transfersom 8M €
  1. Transfer 8M €
  2. Transfer
  3. AKA Salzb. U18 Naar: Liefering
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)24
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd6,630 okt 2026
Gemiste wedstrijden164 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,03 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,8 6,7 6,7 6,5 6,1 6,4 7,4 7,2 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 1 RC Lens 4 (2) 247 0 0 6,58
2026 UEFA Champions League RC Lens 2 (2) 103 0 0 6,60
2025 Ligue 1 RC Lens 23 (20) 1.832 2 1 7,16
2025 FIFA Club World Cup Red Bull Salzburg 1 (0) 1 0 0 0,00
2025 U21 Euro Qualification Austria U21 – – 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Austrian Bundesliga 2024 · percentiel onder verdedigers (87 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 66 Onderscheppingen 34 Clearances 44 Gewonnen luchtduels 85 Gewonnen duels 59 Passnauwkeurigheid 97 Progressieve balvoeringen 45 Rating 94

29 wedstrijden · 2.610 min

Samson Baidoo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,17
66
Onderscheppingen / 90 min 1,07
34
Clearances / 90 min 4,72
44
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,34
85
Gewonnen duels 59,9%
59
Passnauwkeurigheid 91,4%
97
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Rating 7,21
94

Hoe berekenen we dit?