OrcaScore
9

Aanvaller

Sam Surridge

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
2.285 min
Doelpunten
20
G+A per 90 min: 0,87
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd28
Geboortedatum28 jul 1998
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€8,2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 22
Minuten2.104
Rating7,04
Doelpunten / Assists19 / 1
Schoten (op doel)76 (43)
Passes · nauwkeurigheid393 · 71%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen9 / 7
Gewonnen duels93 / 207
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)3 / 0
Expected goals \/ assists16,57 / 2,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist16
Afrondingspercentage25%
Kopgoals3
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten677
Balverlies205
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels41
Gewonnen grondduels52
Clearances14
Balveroveringen35
Fouten ondervonden33
Fouten gemaakt21
Buitenspel25
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)221,63
Topsnelheid (km/u)35,82
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten144
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid36 · 75%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,50 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten53
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels5
Clearances3
Balveroveringen2
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten37
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid8 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten11
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval71
Techniek58
Tactiek62
Verdediging40
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

2255

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Nashville SC – New York Red Bulls 3–2 90' 7.3
29 okt 2026 Nashville SC – Philadelphia Union 0–0 32' 6.5
24 okt 2026 CF Montréal – Nashville SC 0–2 90' 6.7
18 okt 2026 San Jose Earthquakes – Nashville SC 1–1 90' 6.9
15 okt 2026 Nashville SC – Kansas City 4–0 83' 6.8
11 okt 2026 Austin FC – Nashville SC 1–4 90' 7.1
27 sep 2026 Nashville SC – Toronto FC 2–0 90' 6.5
20 sep 2026 Nashville SC – Chicago Fire 3–0 90' 7.4
13 sep 2026 Inter Miami CF – Nashville SC 2–2 90' 8.4
10 sep 2026 Toronto FC – Nashville SC 2–1 90' 6.6
5 sep 2026 New York City FC – Nashville SC 0–0 90' 6.4
30 aug 2026 Nashville SC – FC Cincinnati 4–0 90' 7.6
23 aug 2026 Nashville SC – Columbus Crew 3–2 90' 6.8
20 aug 2026 New York Red Bulls – Nashville SC 0–1 90' 6.5
16 aug 2026 Nashville SC – Inter Miami CF 4–1 90' 7.2

Carrière en transfers

9 clubs · 9 transfers · totale transfersom 10.6M €
  1. Transfer 5.8M €
  2. Stoke Naar: Forest
    Transfer 1.9M €
  3. Transfer 2.9M €
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Verhuur
  8. Verhuur
  9. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,32 nov 2026
Gemiste wedstrijden71 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,01 feb 2026 aug 2026 nov 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,5 6,7 6,9 6,8 7,1 6,5 7,4 8,4 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Nashville SC 27 (22) 2.104 19 1 7,04
2026 Leagues Cup Nashville SC 3 (1) 144 1 0 7,00
2026 MLS All Star Game MLS All Stars 1 (0) 37 0 1 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 65 xG 75 Schoten 78 xA 42 Sleutelpasses 17 Succesvolle dribbels 36 Gewonnen luchtduels 90 Rating 61

8 wedstrijden · 720 min

Sam Surridge: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,50
65
xG / 90 min 0,53
75
Schoten / 90 min 3,38
78
xA / 90 min 0,11
42
Sleutelpasses / 90 min 0,75
17
Succesvolle dribbels / 90 min 0,50
36
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,25
90
Rating 7,03
61

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?