OrcaScore
8

Middenvelder

Sam Morsy

Geblesseerd — yellow_card_accumulation_suspension · Terug: 31 okt 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
939 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,10
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd35
Geboortedatum10 sep 1991
Lengte175 cm
Gewicht76 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€285K
Contract tot30 jun 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Terug: 31 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 10
Minuten894
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid494 · 89%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen22 / 9
Gewonnen duels38 / 79
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,45
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten619
Balverlies69
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels31
Clearances26
Balveroveringen58
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)98,58
Topsnelheid (km/u)30,93
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten45
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten37
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek49
Tactiek50
Verdediging51
Creativiteit48

Nationaal elftal

  • Egypt9 caps · 0 goals · debuut aug 2016

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Blackburn – Wrexham 2–0 90' 7.2
17 okt 2026 West Bromwich Albion – Blackburn 3–2 61' 6.9
13 okt 2026 Bristol City – Blackburn 0–1 90' 7.0
10 okt 2026 Blackburn – Cardiff City 2–1 90' 7.0
19 sep 2026 Portsmouth – Blackburn 2–2 90' 6.7
12 sep 2026 Blackburn – Millwall 3–1 90' 7.6
8 sep 2026 Blackburn – Sheffield Utd 1–2 82' 6.7
5 sep 2026 Preston North End – Blackburn 2–1 74' 6.3
1 sep 2026 Lincoln City – Blackburn 0–0 90' 7.6
29 aug 2026 Blackburn – Queens Park Rangers 1–2 33' 6.6
25 aug 2026 Blackburn – Sheffield Utd 1–2 45' 6.7
22 aug 2026 Blackburn – Middlesbrough 2–1 69' 6.7
14 aug 2026 Wolverhampton – Blackburn 2–2 35' 6.9
2 mei 2026 Bristol City – Stoke 2–0 74' 6.7
25 apr 2026 Birmingham City – Bristol City 2–1 63' 6.3

Carrière en transfers

9 clubs · 12 transfers · totale transfersom 330k €
  1. Gratis transfer
  2. Bristol City Naar: Zonder club
    Vrijgegeven
  3. Zonder club Naar: Bristol City
    Transfer
  4. Al Kuwait Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Barnsley Naar: Wigan
    Terug van verhuur
  9. Wigan Naar: Barnsley
    Verhuur
  10. Transfer 330k €
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Port Vale U18 Naar: Port Vale
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,224 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,90 jan 2026 apr 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,9 7,0 7,0 6,7 7,6 6,7 6,3 7,6 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Blackburn 12 (10) 894 0 1 6,93
2026 EFL Cup Blackburn 1 (1) 45 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2024 · percentiel onder middenvelders (176 spelers)

Vergelijken
50 xA 20 Sleutelpasses 31 Voltooide passes 71 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 29 Tackles + onderscheppingen 60 Rating 28

33 wedstrijden · 2.753 min

Sam Morsy: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,05
20
Sleutelpasses / 90 min 0,78
31
Voltooide passes / 90 min 40,6
71
Passnauwkeurigheid 87,4%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,56
29
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,17
60
Rating 6,76
28

Hoe berekenen we dit?