OrcaScore
5

Middenvelder

Ryan Lambert

  • Kuching City
  • Malaysia
  • 28 jaar
  • 172 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.189 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd28
Geboortedatum21 sep 1998
Lengte172 cm
Gewicht65 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€290K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten210
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid110 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen6 / 4
Gewonnen duels11 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten134
Balverlies26
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels8
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,99
Topsnelheid (km/u)30,61
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten450
Rating6,96
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid264 · 87%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels41 / 67
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels3
Clearances7
Balveroveringen41
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten529
Rating7,24
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)11 (1)
Passes · nauwkeurigheid364 · 87%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels37 / 101
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten5
Gewonnen luchtduels1
Clearances1
Balveroveringen47
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek57
Tactiek38
Verdediging39
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

713

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Kuching City – Gangwon FC 2–0 13' 6.7
29 okt 2026 Gangwon FC – Kuching City 1–0 62' 6.6
23 okt 2026 Selangor FC – Kuching City 2–1 90' 6.8
18 okt 2026 Brunei DPMM FC – Kuching City 3–2 90' 7.5
15 okt 2026 Kuching City – Kitchee SC 1–1 45' 7.2
7 okt 2026 Kuching City – Tampines Rovers 2–2 90' 7.3
20 sep 2026 Kelantan City FC – Kuching City 0–0 – –
17 sep 2026 Phnom Penh Crown – Kuching City 2–1 90' 6.7
12 sep 2026 Melaka FC – Kuching City 1–2 90' 7.1
8 sep 2026 Kuching City – Kelantan Red Warrior FC 5–1 – –
5 sep 2026 Sabah FC – Kuching City 0–2 90' 6.9
1 sep 2026 Kelantan Red Warrior FC – Kuching City 0–0 38' 7.0
29 aug 2026 Kelantan Red Warrior FC – Kuching City 0–5 90' 7.2
26 aug 2026 Kuala Lumpur City FC – Kuching City 0–6 – –
21 aug 2026 Johor Darul Ta'zim – Kuching City 3–0 90' 6.1

Carrière en transfers

8 clubs · 11 transfers
  1. Kuching Naar: JDT
    Terug van verhuur
  2. JDT Naar: Kuching
    Verhuur
  3. KLC Naar: JDT
    Terug van verhuur
  4. JDT Naar: KLC
    Verhuur
  5. JDT Naar: KLC
    Verhuur
  6. KLC Naar: JDT
    Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Den Bosch Naar: KLC
    Gratis transfer
  8. Den Bosch U21 Naar: Den Bosch
    Transfer
  9. Transfer
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating7,12
Rating laatste wedstrijd6,75 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,12 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,6 6,8 7,5 7,2 7,3 6,7 7,1 6,9 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Piala Malaysia Kuala Lumpur City FC 5 (5) 529 0 0 7,24
2026 Malaysia Super League Kuching City 5 (5) 450 0 1 6,96
2026 AFC Champions League Two Kuching City 4 (2) 210 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Malaysia Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (126 spelers)

Vergelijken
50 xA 58 Sleutelpasses 55 Voltooide passes 76 Passnauwkeurigheid 51 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 40 Tackles + onderscheppingen 77 Rating 57

21 wedstrijden · 1.568 min

Ryan Lambert: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,09
58
Sleutelpasses / 90 min 0,80
55
Voltooide passes / 90 min 34,0
76
Passnauwkeurigheid 81,4%
51
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,98
40
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,89
77
Rating 6,88
57

Hoe berekenen we dit?