OrcaScore
14

Aanvaller

Rubio Rubin

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
2.642 min
Doelpunten
20
G+A per 90 min: 0,85
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
7,23
Leeftijd30
Geboortedatum1 mrt 1996
Lengte180 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€440K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 25
Minuten2.273
Rating7,28
Doelpunten / Assists17 / 4
Schoten (op doel)73 (33)
Passes · nauwkeurigheid483 · 77%
Kansen gecreëerd36
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels78 / 177
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Expected goals \/ assists16,08 / 2,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist12
Afrondingspercentage23%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten783
Balverlies221
Bal afgepakt17
Gewonnen luchtduels37
Gewonnen grondduels41
Clearances26
Balveroveringen57
Fouten ondervonden32
Fouten gemaakt23
Buitenspel25
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week4
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)161,90
Topsnelheid (km/u)35,63
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten211
Rating6,83
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)10 (2)
Passes · nauwkeurigheid30 · 70%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,84 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten56
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,38
Topsnelheid (km/u)31,03
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten158
Rating7,20
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid33 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 17
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten56
Balverlies16
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances3
Balveroveringen4
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek50
Tactiek47
Verdediging34
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

5

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Guatemala44 caps · 14 goals · debuut jun 2022
  • USA7 caps · 0 goals · debuut nov 2014

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 El Paso Locomotive FC – San Antonio FC 2–1 90' 7.9
25 okt 2026 El Paso Locomotive FC – New Mexico United 0–1 90' 6.6
18 okt 2026 El Paso Locomotive FC – Sacramento Republic FC 0–1 90' 6.5
11 okt 2026 El Paso Locomotive FC – Orange County SC 2–1 45' 6.5
6 okt 2026 Guatemala – Suriname 1–0 89' 6.6
3 okt 2026 Suriname – Guatemala 0–0 – –
29 sep 2026 Guatemala – El Salvador 6–0 45' 7.7
26 sep 2026 Jamaica – Guatemala 3–2 77' 6.2
20 sep 2026 Phoenix Rising FC – El Paso Locomotive FC 1–3 90' 9.1
13 sep 2026 Louisville City FC – El Paso Locomotive FC 1–2 90' 9.0
30 aug 2026 El Paso Locomotive FC – Loudoun United FC 4–1 90' 9.8
27 aug 2026 El Paso Locomotive FC – Pittsburgh Riverhounds 2–1 89' 7.1
23 aug 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – El Paso Locomotive FC 0–1 78' 6.5
16 aug 2026 San Antonio FC – El Paso Locomotive FC 0–3 90' 6.8
9 aug 2026 El Paso Locomotive FC – Oakland Roots SC 1–0 90' 7.9

Carrière en transfers

10 clubs · 14 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Charleston Battery
    Transfer
  3. Salt Lake Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer Niet bekendgemaakt
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Westside Metros Naar: Utrecht
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating7,12
Rating laatste wedstrijd7,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,12 nov 2025 jun 2026 okt 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 6,6 6,5 6,5 6,6 7,7 6,2 9,1 9,0 9,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship El Paso Locomotive FC 27 (25) 2.273 17 4 7,28
2026 CONCACAF Nations League Guatemala 3 (3) 211 1 1 6,83
2026 US Open Cup El Paso Locomotive FC 3 (2) 158 2 0 7,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder aanvallers (44 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 99 xG 99 Schoten 83 xA 81 Sleutelpasses 56 Succesvolle dribbels 9 Gewonnen luchtduels 72 Rating 99

5 wedstrijden · 437 min

Rubio Rubin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 1,24
99
xG / 90 min 0,67
99
Schoten / 90 min 3,71
83
xA / 90 min 0,08
81
Sleutelpasses / 90 min 1,24
56
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
9
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,85
72
Rating 8,30
99

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?