OrcaScore
55

Middenvelder

Rosivan

  • Chapecoense
  • Brazil
  • 26 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
23
1.735 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,16
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd26
Geboortedatum20 mrt 2000
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten12
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 100%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten13
Balverlies0
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 17
Minuten1.505
Rating7,12
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)17 (6)
Passes · nauwkeurigheid568 · 80%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels203 / 337
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage18%
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels43
Clearances25
Balveroveringen165
Fouten ondervonden43
Fouten gemaakt27
Buitenspel7
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 1
Minuten218
Rating6,54
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid96 · 81%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels19 / 42
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels5
Clearances3
Balveroveringen27
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel2
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek55
Tactiek32
Verdediging41
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

25

Zwakke punten

1718

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
29 okt 2026 Red Bull Bragantino – Chapecoense 3–0 12' 6.6
13 okt 2026 Chapecoense – Athletico 1–4 – –
26 sep 2026 Atlético Nacional – Chapecoense 1–1 – –
19 sep 2026 Atlético Mineiro – Chapecoense 1–1 – –
29 aug 2026 Figueirense – Maranhão AC 2–1 86' 7.6
24 aug 2026 Maranhão AC – AO Itabaiana 4–1 87' 7.6
16 aug 2026 Santa Cruz – Maranhão AC 0–1 90' 6.6
10 aug 2026 Maranhão AC – Brusque 2–1 90' 6.9
25 jul 2026 Ferroviária – Maranhão AC 0–0 90' 6.7
12 jul 2026 Maranhão AC – Ypiranga FC 2–1 90' 7.3
4 jul 2026 Maranhão AC – Inter de Limeira 0–1 90' 6.7
29 jun 2026 Ituano – Maranhão AC 0–0 90' 7.2
21 jun 2026 Maranhão AC – Paysandu SC 0–1 77' 7.2
24 mei 2026 Maranhão AC – Caxias 0–0 90' 7.2
19 mei 2026 Confiança – Maranhão AC 2–1 90' 6.7

Carrière en transfers

10 clubs · 17 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Canaã-PA Naar: Maranhão
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. União Suzano Naar: Canaã-PA
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Gratis transfer
  15. Transfer Niet bekendgemaakt
  16. Transfer Niet bekendgemaakt
  17. Tuna Luso U20 Naar: Tuna Luso
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)22
Gemiddelde rating6,96
Rating laatste wedstrijd6,629 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 6,96 mrt 2026 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,6 7,6 6,6 6,9 6,7 7,3 6,7 7,2 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Maranhão AC 17 (17) 1.505 3 0 7,12
2026 Copa do Nordeste Maranhão AC 5 (1) 218 0 0 6,54
2026 Campeonato Brasileiro Série A Chapecoense 1 (0) 12 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.