OrcaScore
88

Middenvelder

Rooney Onyango

  • Sogndal IL
  • Kenya
  • 25 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.116 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd25
Geboortedatum8 aug 2001
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€71K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 9
Minuten947
Rating6,81
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid405 · 75%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels93 / 173
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage14%
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten9
Gewonnen luchtduels21
Clearances26
Balveroveringen74
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt14
Buitenspel3
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten169
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid73 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten113
Balverlies17
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval43
Techniek52
Tactiek28
Verdediging39
Creativiteit45

Nationaal elftal

  • Kenya26 caps · 1 goals · debuut okt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Ranheim IL – Sogndal IL 2–1 90' 6.4
28 okt 2026 Lillestrøm SK – Sogndal IL 2–1 49' 6.4
25 okt 2026 Sogndal IL – Kongsvinger 3–1 90' 7.3
21 okt 2026 Sogndal IL – Raufoss 2–1 49' 7.3
18 okt 2026 Egersund – Sogndal IL 3–3 90' 6.3
14 okt 2026 Sogndal IL – Odds BK 0–1 90' 7.2
11 okt 2026 Åsane – Sogndal IL 2–1 90' 7.6
5 okt 2026 Rwanda – Kenya 0–0 – –
1 okt 2026 Guinea – Kenya 1–0 90' 6.6
26 sep 2026 Kenya – Eritrea 1–1 79' 6.9
20 sep 2026 Stabæk Fotball – Sogndal IL 2–1 90' 6.5
30 aug 2026 Sogndal IL – Strømsgodset 2–3 85' 6.8
26 aug 2026 Moss FK – Sogndal IL 2–2 63' 6.0
16 aug 2026 Sogndal IL – Sandnes Ulf 2–0 90' 7.4
9 aug 2026 Sogndal IL – Bryne FK 0–2 32' 6.4

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Elite Falcons Naar: Gor Mahia
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Muhoroni Naar: Elite Falcons
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Muhoroni FC Naar: Muhoroni
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Muhoroni Naar: Muhoroni FC
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Onbekende club Naar: Muhoroni
    Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Shabana FC Naar: Onbekende club
    Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)16
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,78 jul 2026 okt 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,4 7,3 7,3 6,3 7,2 7,6 6,6 6,9 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Norwegian 1st Division Sogndal IL 13 (9) 947 1 0 6,81
2026 Africa Cup of Nations Qual. Kenya 2 (2) 169 0 0 6,75
2026 Norwegian Football Cup Sogndal IL – – 0 – 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Africa Cup of Nations Qual. 2024 · percentiel onder middenvelders (174 spelers)

Vergelijken
50 xA 47 Sleutelpasses 42 Voltooide passes 29 Passnauwkeurigheid 41 Progressieve balvoeringen 49 Succesvolle dribbels 58 Tackles + onderscheppingen 31 Rating 33

6 wedstrijden · 496 min

Rooney Onyango: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
47
Sleutelpasses / 90 min 0,73
42
Voltooide passes / 90 min 22,5
29
Passnauwkeurigheid 81,6%
41
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
49
Succesvolle dribbels / 90 min 0,73
58
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,81
31
Rating 6,78
33

Hoe berekenen we dit?