OrcaScore
11

Middenvelder

Ronan Teahan

  • Dundalk FC
  • Ireland
  • 22 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.236 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,24
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,57
Leeftijd22
Geboortedatum31 aug 2004
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€135K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 23
Minuten2.134
Rating6,63
Doelpunten / Assists4 / 2
Schoten (op doel)42 (14)
Passes · nauwkeurigheid653 · 79%
Kansen gecreëerd34
Tackles / Onderscheppingen39 / 21
Gewonnen duels181 / 420
Succesvolle dribbels38
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists3,64 / 1,74
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage10%
Kopgoals3
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten1.219
Balverlies356
Bal afgepakt50
Gewonnen luchtduels46
Gewonnen grondduels135
Clearances20
Balveroveringen99
Fouten ondervonden59
Fouten gemaakt42
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten102
Rating5,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid19 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels11 / 35
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek54
Tactiek32
Verdediging33
Creativiteit48

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Dundalk FC – Shamrock Rovers 3–1 90' 7.0
23 okt 2026 Derry City – Dundalk FC 2–1 90' 6.0
17 okt 2026 Sligo Rovers – Dundalk FC 1–1 90' 7.5
2 okt 2026 Dundalk FC – Bohemian FC 1–2 83' 6.4
18 sep 2026 Dundalk FC – Shelbourne 2–3 90' 7.2
14 sep 2026 Dundalk FC – St. Patrick's Athletic 0–4 90' 6.3
11 sep 2026 Waterford FC – Dundalk FC 1–1 90' 6.9
6 sep 2026 Derry City – Dundalk FC 4–2 90' 5.6
28 aug 2026 Drogheda United – Dundalk FC 2–3 45' 7.2
21 aug 2026 Dundalk FC – Galway United 1–2 71' 6.8
7 aug 2026 Shamrock Rovers – Dundalk FC 3–2 49' 6.5
31 jul 2026 Dundalk FC – Sligo Rovers 1–1 90' 6.9
24 jul 2026 St. Patrick's Athletic – Dundalk FC 1–1 90' 6.7
17 jul 2026 Dundalk FC – St. Mochtas 3–1 6' –
10 jul 2026 Dundalk FC – Drogheda United 1–2 90' 6.7

Carrière en transfers

2 clubs · 2 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Kerry Academy Naar: Kerry FC
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,60
Rating laatste wedstrijd7,030 okt 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 6,60 feb 2026 jun 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,0 7,5 6,4 7,2 6,3 6,9 5,6 7,2 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier Division Dundalk FC 30 (23) 2.134 4 2 6,63
2026 FAI Cup Dundalk FC 2 (1) 102 0 0 5,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier Division 2026 · percentiel onder middenvelders (40 spelers)

Vergelijken
50 xA 19 Sleutelpasses 69 Voltooide passes 56 Passnauwkeurigheid 68 Progressieve balvoeringen 66 Succesvolle dribbels 84 Tackles + onderscheppingen 61 Rating 40

6 wedstrijden · 469 min

Ronan Teahan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,05
19
Sleutelpasses / 90 min 1,73
69
Voltooide passes / 90 min 27,2
56
Passnauwkeurigheid 79,8%
68
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,11
66
Succesvolle dribbels / 90 min 1,15
84
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,30
61
Rating 6,80
40

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?