OrcaScore
18

Aanvaller

Ronaldo Cisneros

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.854 min
Doelpunten
12
G+A per 90 min: 0,63
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,73
Leeftijd29
Geboortedatum8 jan 1997
Lengte181 cm
Gewicht74 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€875K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen15 / 12
Minuten1.086
Rating6,76
Doelpunten / Assists7 / 1
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Gedetailleerde statistieken
Kopgoals0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten649
Rating6,70
Doelpunten / Assists5 / 0
Schoten (op doel)17 (11)
Passes · nauwkeurigheid69 · 78%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels16 / 74
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage29%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels3
Clearances5
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt7
Buitenspel3
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten119
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid13 · 77%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels5 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten26
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)13,00
Topsnelheid (km/u)34,43

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek58
Tactiek46
Verdediging35
Creativiteit38

Kenmerken

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 LD Alajuelense – Sporting FC 2–0 77' –
5 nov 2026 CD Escorpiones Belen – LD Alajuelense 1–4 65' 7.9
2 nov 2026 Deportivo Saprissa – LD Alajuelense 0–0 90' 5.4
30 okt 2026 LD Alajuelense – FC Motagua 2–1 63' 6.6
26 okt 2026 LD Alajuelense – Municipal Pérez Zeledón 1–0 19' 6.8
23 okt 2026 FC Motagua – LD Alajuelense 0–0 71' 6.2
18 okt 2026 Inter San Carlos – LD Alajuelense 2–3 75' 6.8
15 okt 2026 LD Alajuelense – Herediano 1–1 73' 7.1
11 okt 2026 Puntarenas FC – LD Alajuelense 1–1 90' 7.3
21 sep 2026 LD Alajuelense – Inter San Carlos 5–0 90' 8.7
18 sep 2026 LD Alajuelense – CD Marathon 3–1 78' 7.2
14 sep 2026 CS Cartaginés – LD Alajuelense 3–1 44' 7.1
11 sep 2026 CD Marathon – LD Alajuelense 2–2 86' 6.3
6 sep 2026 LD Alajuelense – Deportivo Saprissa 0–2 90' 6.3
30 aug 2026 Municipal Pérez Zeledón – LD Alajuelense 1–1 90' 6.8

Carrière en transfers

8 clubs · 12 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer
  7. Transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 8 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,95 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
4 5 6 7 8 9 10 6,90 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,9

Laatste 10 wedstrijden

7,9 5,4 6,6 6,8 6,2 6,8 7,1 7,3 8,7 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera División, Apertura LD Alajuelense 15 (12) 1.086 7 1 6,76
2026 CONCACAF Central American Cup LD Alajuelense 8 (8) 649 5 0 6,70
2026 CONCACAF Champions Cup LD Alajuelense 2 (2) 119 0 0 6,65

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Clausura 2024 · percentiel onder aanvallers (64 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 9 xG 50 Schoten 57 xA 50 Sleutelpasses 23 Succesvolle dribbels 35 Gewonnen luchtduels 68 Rating 18

9 wedstrijden · 426 min

Ronaldo Cisneros: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
9
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 2,54
57
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,63
23
Succesvolle dribbels / 90 min 0,42
35
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,90
68
Rating 6,67
18

Hoe berekenen we dit?