OrcaScore
16

Middenvelder

Ronald Briones

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
38
1.908 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,57
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd26
Geboortedatum15 jun 2000
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,4M
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 17
Minuten1.544
Rating6,95
Doelpunten / Assists6 / 5
Schoten (op doel)47 (18)
Passes · nauwkeurigheid442 · 83%
Kansen gecreëerd31
Tackles / Onderscheppingen37 / 16
Gewonnen duels102 / 215
Succesvolle dribbels24
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,60 / 1,15
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd11
Grote kansen gemist8
Afrondingspercentage13%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten803
Balverlies194
Bal afgepakt25
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels97
Clearances15
Balveroveringen73
Fouten ondervonden36
Fouten gemaakt36
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)146,43
Topsnelheid (km/u)34,99
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 3
Minuten364
Rating6,71
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid96 · 79%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen10 / 4
Gewonnen duels32 / 67
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,83 / 1,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten206
Balverlies59
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels29
Clearances5
Balveroveringen25
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt8
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)41,34
Topsnelheid (km/u)34,34

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek56
Tactiek42
Verdediging39
Creativiteit60

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
6 nov 2026 Independiente del Valle – Delfín 2–0 – –
1 nov 2026 Independiente del Valle – LDU 2–0 90' 6.9
29 okt 2026 Delfín – Independiente del Valle 0–3 – –
23 okt 2026 Independiente del Valle – Universidad Católica del Ecuador 0–0 76' 7.3
17 okt 2026 Macará – Independiente del Valle 1–0 24' 6.6
10 okt 2026 Independiente del Valle – Aucas 2–1 23' 6.5
18 sep 2026 Flamengo – Independiente del Valle 1–1 14' 6.4
14 sep 2026 Libertad FC – Independiente del Valle 2–3 69' 6.7
11 sep 2026 Independiente del Valle – Flamengo 0–2 15' 6.2
6 sep 2026 Independiente del Valle – Macará 3–1 70' 10.0
3 sep 2026 Barcelona SC Guayaquil – Independiente del Valle 2–1 15' 6.4
29 aug 2026 Independiente del Valle – Universidad Católica del Ecuador 2–2 76' 7.5
26 aug 2026 Independiente del Valle – Deportes Tolima 3–1 23' 6.8
22 aug 2026 Leones del Norte – Independiente del Valle 2–3 84' 7.3
19 aug 2026 Deportes Tolima – Independiente del Valle 0–1 20' 6.8

Carrière en transfers

5 clubs · 7 transfers · totale transfersom 610k €
  1. Transfer 610k €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Norte América Naar: Real Ávila
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Universidad Católica U20 Naar: Norte América
    Transfer Niet bekendgemaakt
  7. CSDH U20 Naar: Huaquillas
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,88 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,3 6,6 6,5 6,4 6,7 6,2 10,0 6,4 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LigaPro Serie A Independiente del Valle 28 (17) 1.544 6 5 6,95
2026 CONMEBOL Libertadores Independiente del Valle 10 (3) 364 0 1 6,71

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

LigaPro Serie A 2024 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 82 Voltooide passes 4 Passnauwkeurigheid 6 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 88 Tackles + onderscheppingen 14 Rating 39

18 wedstrijden · 817 min

Ronald Briones: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,98
82
Voltooide passes / 90 min 14,0
4
Passnauwkeurigheid 70,6%
6
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Succesvolle dribbels / 90 min 1,21
88
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,10
14
Rating 6,76
39

Hoe berekenen we dit?