OrcaScore
17

Middenvelder

Romisson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
39
2.798 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,26
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd30
Geboortedatum9 sep 1996
Lengte178 cm
Gewicht64 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€545K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 24
Minuten1.998
Rating6,99
Doelpunten / Assists1 / 4
Schoten (op doel)22 (7)
Passes · nauwkeurigheid1.008 · 88%
Kansen gecreëerd39
Tackles / Onderscheppingen22 / 10
Gewonnen duels63 / 124
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,46 / 2,92
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes62
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten1.302
Balverlies213
Bal afgepakt22
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels56
Clearances28
Balveroveringen87
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt6
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week4
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)201,24
Topsnelheid (km/u)35,33
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten104
Rating–
Doelpunten / Assists1 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten696
Rating6,98
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid287 · 82%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen8 / 6
Gewonnen duels21 / 43
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes17
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten361
Balverlies72
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels15
Clearances6
Balveroveringen33
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval50
Techniek52
Tactiek43
Verdediging47
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

137

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 São Bernardo – Criciúma 0–1 17' 6.8
11 okt 2026 Juventude – São Bernardo 2–2 – –
7 okt 2026 Sport Recife – São Bernardo 2–1 12' 6.7
3 okt 2026 São Bernardo – CRB 3–1 14' 6.7
26 sep 2026 Grêmio Novorizontino – São Bernardo 0–0 – –
19 sep 2026 São Bernardo – Atlético Goianiense 1–0 45' 6.6
15 sep 2026 América-MG – São Bernardo 0–2 69' 6.9
11 sep 2026 São Bernardo – Londrina 1–2 90' 6.8
7 sep 2026 Ponte Preta – São Bernardo 0–2 69' 7.0
29 aug 2026 Goiás – São Bernardo 2–1 67' 6.5
23 aug 2026 São Bernardo – Náutico 1–1 81' 7.2
20 aug 2026 Fortaleza – São Bernardo 1–1 90' 7.0
15 aug 2026 São Bernardo – Botafogo-SP 0–1 79' 6.4
8 aug 2026 Operário-PR – São Bernardo 1–3 90' 8.7
18 jul 2026 São Bernardo – Avaí 1–1 90' 6.4

Carrière en transfers

6 clubs · 9 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Gratis transfer
  9. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating7,00
Rating laatste wedstrijd6,818 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,00 jan 2026 jun 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,7 6,7 6,6 6,9 6,8 7,0 6,5 7,2 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B São Bernardo 28 (24) 1.998 1 4 6,99
2026 Paulista Série A1 São Bernardo 8 (8) 696 1 1 6,98
2026 Copa do Brasil São Bernardo 3 (1) 104 1 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 72 Sleutelpasses 62 Voltooide passes 61 Passnauwkeurigheid 72 Progressieve balvoeringen 55 Succesvolle dribbels 21 Tackles + onderscheppingen 9 Rating 43

8 wedstrijden · 525 min

Romisson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
72
Sleutelpasses / 90 min 1,54
62
Voltooide passes / 90 min 33,8
61
Passnauwkeurigheid 86,4%
72
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,37
55
Succesvolle dribbels / 90 min 0,34
21
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,37
9
Rating 6,84
43

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?