OrcaScore
10

Middenvelder

Romano Schmid

  • Frosinone
  • Austria
  • 26 jaar
  • 168 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.097 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,66
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
6,95
Leeftijd26
Geboortedatum27 jan 2000
Lengte168 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€16,5M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten772
Rating7,00
Doelpunten / Assists2 / 4
Schoten (op doel)11 (5)
Passes · nauwkeurigheid327 · 76%
Kansen gecreëerd18
Tackles / Onderscheppingen10 / 3
Gewonnen duels26 / 67
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,13 / 0,84
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage18%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten457
Balverlies135
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels21
Clearances3
Balveroveringen38
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)89,54
Topsnelheid (km/u)32,67
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten269
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid119 · 76%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels8 / 26
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Expected goals \/ assists1,07 / 0,86
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten180
Balverlies60
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances1
Balveroveringen12
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)31,05
Topsnelheid (km/u)32,95
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten56
Rating7,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 89%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels1 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten33
Balverlies5
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval70
Techniek66
Tactiek42
Verdediging27
Creativiteit84

Kenmerken

Sterke punten

726

Zwakke punten

16

Nationaal elftal

  • Austria42 caps · 5 goals · debuut sep 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 nov 2026 Austria – Ireland – – –
7 nov 2026 Cagliari – Frosinone – – –
1 nov 2026 Frosinone – Torino 2–0 67' 6.9
29 okt 2026 Frosinone – Lecce 5–1 77' 7.6
25 okt 2026 Atalanta – Frosinone 4–4 90' 8.1
16 okt 2026 Frosinone – Sassuolo 4–2 90' 6.5
10 okt 2026 SSC Napoli – Frosinone 3–0 83' 7.5
4 okt 2026 Kosovo – Austria 1–1 62' 6.3
1 okt 2026 Ireland – Austria 2–2 67' 6.9
27 sep 2026 Austria – Kosovo 3–1 58' 6.3
24 sep 2026 Austria – Israel 3–1 82' 7.7
20 sep 2026 Frosinone – Como 2–0 88' 7.6
12 sep 2026 Genoa – Frosinone 1–1 71' 6.5
6 sep 2026 Frosinone – Venezia 3–2 57' 6.3
29 aug 2026 Fiorentina – Frosinone 0–3 90' 6.8

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 10.1M €
  1. Transfer 8.5M €
  2. WAC Naar: Bremen
    Terug van verhuur
  3. Bremen Naar: WAC
    Verhuur
  4. Transfer 1M €
  5. Transfer 600k €
  6. Sturm II Naar: Sturm
    Transfer
  7. Stmk.-Sturm U18 Naar: Sturm II
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)44
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,91 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,93 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 7,6 8,1 6,5 7,5 6,3 6,9 6,3 7,7 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Frosinone 10 (10) 772 2 4 7,00
2026 UEFA Nations League Austria 4 (4) 269 1 1 6,80
2026 Coppa Italia Frosinone 1 (1) 56 0 0 7,10

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2026 · percentiel onder middenvelders (61 spelers)

Vergelijken
50 xA 25 Sleutelpasses 32 Voltooide passes 14 Passnauwkeurigheid 3 Progressieve balvoeringen 32 Succesvolle dribbels 39 Tackles + onderscheppingen 4 Rating 9

5 wedstrijden · 365 min

Romano Schmid: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,05
25
Sleutelpasses / 90 min 0,99
32
Voltooide passes / 90 min 22,9
14
Passnauwkeurigheid 71,5%
3
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,23
32
Succesvolle dribbels / 90 min 0,49
39
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,99
4
Rating 6,68
9

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?