OrcaScore
1

Doelman

Robin Olsen

  • Malmö FF
  • Sweden
  • 36 jaar
  • 198 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.980 min
Reddingen
64
Tegendoelpunten
22
Gemiddelde beoordeling
6,99
Leeftijd36
Geboortedatum8 jan 1990
Lengte198 cm
Gewicht89 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€535K
Contract tot31 dec 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 20
Minuten1.800
Rating7,07
Reddingen / Tegendoelpunten59 / 18
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid633 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels7 / 8
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes84
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten820
Balverlies139
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances15
Balveroveringen162
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets9
Reddingen van binnen de zestien34
Afgelegde afstand (km)5,98
Topsnelheid (km/u)26,19
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,15
Reddingen / Tegendoelpunten5 / 4
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid40 · 65%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten61
Balverlies14
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen20
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien4

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek48
Verdediging0
Creativiteit0

Nationaal elftal

  • Sweden79 caps · 0 goals · debuut jan 2015

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Malmö FF – Hammarby IF 1–2 90' 6.5
28 okt 2026 Halmstads BK – Malmö FF 0–3 90' 7.7
23 okt 2026 IF Elfsborg – Malmö FF 0–0 90' 7.8
18 okt 2026 Malmö FF – BK Häcken 0–1 90' 6.9
12 okt 2026 Malmö FF – Kalmar FF 1–0 90' 7.7
19 sep 2026 Västerås SK – Malmö FF 2–0 90' 6.5
13 sep 2026 Malmö FF – Örgryte IS 4–1 90' 6.7
7 sep 2026 Malmö FF – AIK 0–0 90' 7.3
31 aug 2026 IK Sirius – Malmö FF 0–1 90' 7.0
24 aug 2026 Malmö FF – Djurgården 0–3 90' 6.1
16 aug 2026 GAIS – Malmö FF 0–1 90' 7.8
9 aug 2026 Malmö FF – Degerfors IF 1–2 90' 5.8
2 aug 2026 IF Brommapojkarna – Malmö FF 1–2 90' 7.0
26 jul 2026 Malmö FF – IF Elfsborg 1–2 90' 5.9
12 jul 2026 Malmö FF – IFK Göteborg 4–0 90' 8.3

Carrière en transfers

11 clubs · 18 transfers · totale transfersom 15.6M €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 3.5M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Everton Naar: Roma
    Terug van verhuur
  8. Roma Naar: Everton
    Verhuur
  9. Cagliari Naar: Roma
    Terug van verhuur
  10. Roma Naar: Cagliari
    Verhuur
  11. Transfer 9M €
  12. Transfer 2.4M €
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Malmö Naar: PAOK
    Transfer 650k €
  16. Gratis transfer
  17. Gratis transfer
  18. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd6,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden6
5 6 7 8 9 7,03 dec 2025 aug 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,7 7,8 6,9 7,7 6,5 6,7 7,3 7,0 6,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Allsvenskan Malmö FF 20 (20) 1.800 0 0 7,07
2026 World Cup Qual. UEFA Sweden 2 (2) 180 0 0 6,15

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder keepers (49 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 97 Reddingspercentage 52 Voorkomen doelpunten 77 Clean sheet-percentage 10 Passnauwkeurigheid 32 Nauwkeurige lange passes 49 Rating 48

3 wedstrijden · 270 min

Robin Olsen: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 6,00
97
Reddingspercentage 72,0%
52
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,35
77
Clean sheet-percentage 0,0%
10
Passnauwkeurigheid 66,7%
32
Nauwkeurige lange passes / 90 min 6,00
49
Rating 7,03
48

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?