OrcaScore
16

Verdediger

Roberto Rosales

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
32
2.070 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,26
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd37
Geboortedatum20 nov 1988
Lengte174 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€69K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 19
Minuten1.658
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 4
Schoten (op doel)22 (4)
Passes · nauwkeurigheid837 · 86%
Kansen gecreëerd35
Tackles / Onderscheppingen31 / 17
Gewonnen duels59 / 116
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,40 / 1,71
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes60
Nauwkeurige voorzetten24
Balcontacten1.206
Balverlies221
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels53
Clearances28
Balveroveringen74
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt34
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,29
Topsnelheid (km/u)28,78
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten400
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid158 · 80%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels12 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,05 / 1,23
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten278
Balverlies76
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels7
Clearances14
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)40,19
Topsnelheid (km/u)32,26
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten12
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid4 · 50%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten8
Balverlies3
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek45
Tactiek45
Verdediging57
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

13

Nationaal elftal

  • Venezuela97 caps · 1 goals · debuut mrt 2007

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Deportivo Táchira – Puerto Cabello 3–2 90' 8.4
28 okt 2026 Puerto Cabello – Caracas F.C. 0–1 83' 6.6
25 okt 2026 Monagas – Puerto Cabello 1–2 90' 6.7
18 okt 2026 Puerto Cabello – Monagas 3–3 45' 6.5
11 okt 2026 Trujillanos FC – Puerto Cabello 0–1 90' 7.7
20 sep 2026 Puerto Cabello – Portuguesa FC 2–1 88' 6.5
16 sep 2026 Deportivo Táchira – Puerto Cabello 1–1 63' 6.7
13 sep 2026 Puerto Cabello – Carabobo FC 0–2 45' 6.2
8 sep 2026 Universidad Central – Puerto Cabello 0–0 90' 7.1
4 sep 2026 Puerto Cabello – Deportivo La Guaira 1–1 67' 6.7
1 sep 2026 Puerto Cabello – Anzoátegui FC 3–0 73' 6.9
7 aug 2026 Puerto Cabello – Caracas F.C. 3–1 45' 6.9
8 jun 2026 Carabobo FC – Puerto Cabello 2–1 70' 6.1
31 mei 2026 Deportivo La Guaira – Puerto Cabello 0–2 80' 6.8
28 mei 2026 Atlético Mineiro – Puerto Cabello 1–0 77' 6.1

Carrière en transfers

10 clubs · 11 transfers · totale transfersom 3.2M €
  1. Transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer 1.2M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Twente Naar: Málaga
    Gratis transfer
  9. Gent Naar: Twente
    Transfer 2M €
  10. Caracas Naar: Gent
    Transfer Niet bekendgemaakt
  11. Caracas FC B Naar: Caracas
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd8,44 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,73 jan 2026 mei 2026 nov 2026 8,4

Laatste 10 wedstrijden

8,4 6,6 6,7 6,5 7,7 6,5 6,7 6,2 7,1 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga FUTVE Puerto Cabello 26 (19) 1.658 0 4 6,75
2026 CONMEBOL Sudamericana Puerto Cabello 5 (5) 400 0 2 6,62
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Venezuela 1 (0) 12 0 0 6,40

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga FUTVE 2024 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 85 Onderscheppingen 53 Clearances 4 Gewonnen luchtduels 8 Gewonnen duels 17 Passnauwkeurigheid 71 Progressieve balvoeringen 41 Rating 99

13 wedstrijden · 1.118 min

Roberto Rosales: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,93
85
Onderscheppingen / 90 min 1,13
53
Clearances / 90 min 0,81
4
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,48
8
Gewonnen duels 46,7%
17
Passnauwkeurigheid 82,2%
71
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
41
Rating 7,19
99

Hoe berekenen we dit?