OrcaScore
14

Middenvelder

Robert Mejía

  • Orenburg
  • Colombia
  • 26 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Geblesseerd — Unknown · Terug: 10 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.125 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd26
Geboortedatum6 okt 2000
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€720K
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Unknown · Afwezig Sinds 10 okt 2026 · Terug: 10 nov 2026
  • Blessure Unknown · Ontbreekt Beëindigd: 29 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten21
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid11 · 45%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels5 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,13
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten19
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,74
Topsnelheid (km/u)25,43
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.104
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)11 (1)
Passes · nauwkeurigheid633 · 90%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen17 / 15
Gewonnen duels49 / 82
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,29 / 0,41
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes34
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten758
Balverlies85
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels43
Clearances15
Balveroveringen65
Fouten ondervonden20
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)108,52
Topsnelheid (km/u)33,79

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek49
Tactiek51
Verdediging53
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

13

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
17 sep 2026 Orenburg – FC Krasnodar 0–0 21' 6.5
14 mei 2026 Junior Barranquilla – Once Caldas 2–2 90' 6.6
11 mei 2026 Once Caldas – Junior Barranquilla 0–1 90' 7.0
2 mei 2026 Once Caldas – Atlético Nacional 1–0 90' 7.7
27 apr 2026 Rionegro Águilas Doradas – Once Caldas 2–2 90' 6.9
21 apr 2026 Once Caldas – Internacional de Bogotá 2–1 90' 6.9
3 apr 2026 Once Caldas – Independiente Medellín 1–1 90' 6.7
30 mrt 2026 Llaneros FC – Once Caldas 1–1 90' 6.8
22 mrt 2026 Once Caldas – Millonarios 1–4 90' 7.2
19 mrt 2026 Atlético Bucaramanga – Once Caldas 1–1 90' 7.0
14 mrt 2026 Once Caldas – Deportivo Pasto 4–2 69' 6.9
7 mrt 2026 Deportivo Cali – Once Caldas 0–2 90' 7.5
28 feb 2026 Once Caldas – Boyacá Chicó FC 3–0 90' 7.8
21 feb 2026 Once Caldas – Fortaleza FC 4–2 45' 6.7
9 nov 2025 Once Caldas – Deportivo Pasto 1–0 39' 7.3

Carrière en transfers

7 clubs · 10 transfers · totale transfersom 800k €
  1. Transfer 800k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Uni. Popayán Naar: Once Caldas
    Transfer Niet bekendgemaakt
  9. Boca Juniors Naar: Uni. Popayán
    Transfer Niet bekendgemaakt
  10. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)15
Gemiddelde rating7,03
Rating laatste wedstrijd6,517 sep 2026
Gemiste wedstrijden2
6 7 8 9 7,03 nov 2025 mrt 2026 sep 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,6 7,0 7,7 6,9 6,9 6,7 6,8 7,2 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Once Caldas 13 (13) 1.104 0 1 7,05
2026 Russian Premier League Orenburg 1 (0) 21 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Russian Premier League 2024 · percentiel onder middenvelders (137 spelers)

Vergelijken
50 xA 49 Sleutelpasses 6 Voltooide passes 63 Passnauwkeurigheid 79 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 29 Tackles + onderscheppingen 89 Rating 33

20 wedstrijden · 1.601 min

Robert Mejía: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
49
Sleutelpasses / 90 min 0,22
6
Voltooide passes / 90 min 30,8
63
Passnauwkeurigheid 83,2%
79
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,45
29
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,10
89
Rating 6,74
33

Hoe berekenen we dit?