OrcaScore

Verdediger

Róbert Mazáň

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
41
3.642 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,07
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,86
Leeftijd32
Geboortedatum9 feb 1994
Lengte180 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€180K

Seizoensprestaties · 2024

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten900
Rating6,89
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid425 · 68%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels71 / 134
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage17%
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten15
Gewonnen luchtduels16
Clearances11
Balveroveringen88
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt10
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen31 / 30
Minuten2.742
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)23 (6)
Passes · nauwkeurigheid1.549 · 78%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels193 / 417
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten9 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes116
Nauwkeurige voorzetten45
Gewonnen luchtduels45
Clearances33
Balveroveringen258
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt50
Buitenspel2
Clean sheets0

Nationaal elftal

  • Slovakia11 caps · 0 goals · debuut okt 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
14 apr 2025 FK Hebar Pazardzhik – Ludogorets 0–2 90' 7.0
6 apr 2025 FC Krumovgrad – FK Hebar Pazardzhik 1–0 90' 6.9
3 apr 2025 FK Hebar Pazardzhik – Lokomotiv Plovdiv 0–0 90' 8.0
28 mrt 2025 Botev Vratsa – FK Hebar Pazardzhik 1–0 90' 6.9
15 mrt 2025 FK Hebar Pazardzhik – Lokomotiv Sofia 2–1 90' 7.5
10 mrt 2025 FK Septemvri Sofia – FK Hebar Pazardzhik 6–1 90' 6.8
2 mrt 2025 FK Hebar Pazardzhik – Cherno More Varna 0–1 90' 6.9
21 feb 2025 Beroe Stara Zagora – FK Hebar Pazardzhik 2–1 90' 6.1
15 feb 2025 FK Hebar Pazardzhik – Levski Sofia 1–4 90' 6.1
9 feb 2025 Botev Plovdiv – FK Hebar Pazardzhik 1–1 90' 6.7
9 nov 2024 FK Transinvest – FK Panevėžys 0–0 90' 7.5
3 nov 2024 FK Žalgiris – FK Panevėžys 2–4 90' 6.5
27 okt 2024 FK Panevėžys – Šiauliai FA 1–3 90' 7.1
22 okt 2024 FK Panevėžys – Džiugas Telšiai 0–0 90' 7.1
18 okt 2024 FK Panevėžys – Džiugas Telšiai 1–0 90' 7.0

Carrière en transfers

13 clubs · 17 transfers · totale transfersom 1.3M €
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Karviná Naar: AEL
    Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Tenerife Naar: Celta
    Terug van verhuur
  8. Celta Naar: Tenerife
    Verhuur
  9. Venezia Naar: Celta
    Terug van verhuur
  10. Celta Naar: Venezia
    Verhuur
  11. Žilina Naar: Celta
    Transfer 1M €
  12. Transfer 150k €
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Transfer 150k €
  16. Gratis transfer
  17. Transfer

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2024 TOPLYGA FK Panevėžys 31 (30) 2.742 0 1 6,85
2024 Parva Liga FK Hebar Pazardzhik 10 (10) 900 1 1 6,89

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

TOPLYGA 2024 · percentiel onder verdedigers (72 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 74 Onderscheppingen 23 Clearances 8 Gewonnen luchtduels 38 Gewonnen duels 5 Passnauwkeurigheid 24 Progressieve balvoeringen 50 Rating 44

31 wedstrijden · 2.588 min

Róbert Mazáň: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,45
74
Onderscheppingen / 90 min 1,74
23
Clearances / 90 min 1,15
8
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,56
38
Gewonnen duels 33,5%
5
Passnauwkeurigheid 78,4%
24
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,85
44

Hoe berekenen we dit?