OrcaScore
8

Verdediger

Robert Andrich

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
331 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,27
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd32
Geboortedatum22 sep 1994
Lengte189 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€5,2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 1
Minuten168
Rating7,10
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid110 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen9 / 3
Gewonnen duels14 / 22
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten136
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,97
Topsnelheid (km/u)31,82
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten45
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid33 · 91%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten42
Balverlies5
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,42
Topsnelheid (km/u)27,21
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten118
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid89 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 4
Gewonnen duels2 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten101
Balverlies14
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels0
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)3,68
Topsnelheid (km/u)29,74

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval44
Techniek50
Tactiek66
Verdediging68
Creativiteit46

Nationaal elftal

  • Germany19 caps · 0 goals · debuut nov 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 15' 6.5
28 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Nürnberg 5–2 45' 6.5
25 okt 2026 TSG Hoffenheim – Bayer 04 Leverkusen 3–0 26' 6.6
18 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 – –
15 okt 2026 Lech Poznań – Bayer 04 Leverkusen 0–4 28' 6.6
10 okt 2026 1. FSV Mainz 05 – Bayer 04 Leverkusen 3–4 90' 9.0
20 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – RB Leipzig 2–0 18' 6.8
16 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – NK Celje 2–0 90' 6.5
12 sep 2026 FC Augsburg – Bayer 04 Leverkusen 2–2 – –
5 sep 2026 Bayer 04 Leverkusen – 1. FC Union Berlin 4–0 19' 6.6
29 aug 2026 SV 07 Elversberg – Bayer 04 Leverkusen 3–2 – –
8 aug 2026 Bayer 04 Leverkusen – Sevilla 2–1 – –
1 aug 2026 Bayer 04 Leverkusen – Rot-Weiss Essen 3–0 – –
29 jul 2026 Bayer 04 Leverkusen – KRC Genk 4–0 – –
25 jul 2026 Kickers Offenbach – Bayer 04 Leverkusen 1–3 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 5 transfers · totale transfersom 9.7M €
  1. Transfer 6.5M €
  2. Transfer 3.2M €
  3. Gratis transfer
  4. Dresden Naar: Wehen
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,97
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden21 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,97 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,5 6,6 6,6 9,0 6,8 6,5 6,6 6,8 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga Bayer 04 Leverkusen 5 (1) 168 1 0 7,10
2026 UEFA Europa League Bayer 04 Leverkusen 2 (1) 118 0 0 6,55
2026 DFB Pokal Bayer 04 Leverkusen 1 (1) 45 0 0 6,50
2026 World Cup Qual. UEFA Germany 1 (0) 4 0 0 0,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder verdedigers (189 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 3 Onderscheppingen 71 Clearances 66 Gewonnen luchtduels 44 Gewonnen duels 19 Passnauwkeurigheid 55 Progressieve balvoeringen 13 Rating 29

9 wedstrijden · 744 min

Robert Andrich: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,24
3
Onderscheppingen / 90 min 1,33
71
Clearances / 90 min 4,35
66
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,21
44
Gewonnen duels 48,5%
19
Passnauwkeurigheid 88,5%
55
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
13
Rating 6,58
29

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?