OrcaScore
26

Middenvelder

Riyad Mahrez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
634 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,99
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,28
Leeftijd35
Geboortedatum21 feb 1991
Lengte179 cm
Gewicht62 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€3,6M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten192
Rating7,27
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)4 (3)
Passes · nauwkeurigheid102 · 83%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels9 / 14
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten151
Balverlies35
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen9
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt1
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,46
Topsnelheid (km/u)30,76
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten179
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid64 · 80%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels5 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,72 / 0,95
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten103
Balverlies31
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances2
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,66
Topsnelheid (km/u)36,00
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten263
Rating7,28
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid132 · 88%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels14 / 31
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,33 / 0,52
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten197
Balverlies35
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels13
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,19
Topsnelheid (km/u)33,62

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval66
Techniek66
Tactiek48
Verdediging41
Creativiteit68

Kenmerken

Sterke punten

7213

Nationaal elftal

  • Algeria119 caps · 40 goals · debuut mei 2014

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Esteghlal FC – Al Shamal SC 1–0 90' 6.5
30 okt 2026 Al-Sadd – Al Shamal SC 4–1 77' 7.6
27 okt 2026 Al Shamal SC – Al-Hilal 3–1 89' 8.1
23 okt 2026 Al Shamal SC – Qatar SC 2–3 90' 7.5
17 okt 2026 Lusail SC – Al Shamal SC 0–0 25' 6.7
3 jul 2026 Switzerland – Algeria 2–0 71' 6.3
28 jun 2026 Algeria – Austria 3–3 90' 9.0
23 jun 2026 Jordan – Algeria 1–2 76' 7.2
17 jun 2026 Argentina – Algeria 3–0 26' 6.6
11 jun 2026 Bolivia – Algeria 0–4 – –
3 jun 2026 Netherlands – Algeria 0–1 45' 6.8
16 mei 2026 Al-Ahli – Al-Kholood 3–0 87' 7.0
11 mei 2026 Al-Taawoun – Al-Ahli 1–2 89' 7.0
6 mei 2026 Al-Ahli – Al-Fateh 3–1 84' 8.7
29 apr 2026 Al-Nassr – Al-Ahli 2–0 90' 7.3

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers · totale transfersom 104M €
  1. Zonder club Naar: Al Shamal SC
    Transfer
  2. Al-Ahli Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Transfer 35M €
  4. Transfer 68M €
  5. Transfer 500k €
  6. Transfer
  7. Gratis transfer
  8. AAS Sarcelles Naar: Quimper
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating7,46
Rating laatste wedstrijd6,43 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,46 dec 2025 mrt 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,6 8,1 7,5 6,7 6,3 9,0 7,2 6,6 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 FIFA World Cup Algeria 4 (3) 263 2 1 7,28
2026 Stars League Al Shamal SC 3 (2) 192 2 0 7,27
2026 AFC Champions League Elite Al Shamal SC 2 (2) 179 0 2 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Saudi Pro League 2024 · percentiel onder middenvelders (164 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 100 Voltooide passes 42 Passnauwkeurigheid 58 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 44 Tackles + onderscheppingen 17 Rating 95

31 wedstrijden · 2.697 min

Riyad Mahrez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 3,17
100
Voltooide passes / 90 min 32,1
42
Passnauwkeurigheid 85,2%
58
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,83
44
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,57
17
Rating 7,55
95

Hoe berekenen we dit?