OrcaScore
73

Aanvaller

Rio Ngumoha

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
379 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,72
Leeftijd18
Geboortedatum29 aug 2008
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€49M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 1
Minuten189
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid53 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels12 / 24
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,26 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten99
Balverlies30
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels12
Clearances2
Balveroveringen9
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,33
Topsnelheid (km/u)33,45
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten36
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid16 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten26
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)4,28
Topsnelheid (km/u)28,90
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten154
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid33 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels13 / 21
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten62
Balverlies23
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels13
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek77
Tactiek30
Verdediging28
Creativiteit62

Kenmerken

Sterke punten

6

Nationaal elftal

  • England3 caps · 0 goals · debuut jun 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 Fenerbahçe – Liverpool – – –
1 nov 2026 Liverpool – Arsenal 0–1 23' 7.0
28 okt 2026 Liverpool – Chelsea 7–6 82' 7.1
25 okt 2026 Liverpool – Brighton & Hove Albion 2–0 13' 6.4
20 okt 2026 Liverpool – Villarreal 4–3 74' 9.7
17 okt 2026 Brentford – Liverpool 1–2 38' 7.2
14 okt 2026 LASK – Liverpool 3–6 85' 7.8
11 okt 2026 Liverpool – Manchester City 0–3 15' 6.5
6 okt 2026 England – Czechia 3–0 17' 6.7
3 okt 2026 Croatia – England 0–7 – –
29 sep 2026 Czechia – England 0–2 19' 6.9
20 sep 2026 Bournemouth – Liverpool 0–1 – –
15 sep 2026 Liverpool – Tottenham 3–1 72' 6.8
12 sep 2026 Liverpool – Fulham 0–0 18' 6.5
9 sep 2026 Liverpool – Atlético Madrid 2–1 60' 6.7

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd7,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 6,94 jan 2026 jun 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 7,1 6,4 9,7 7,2 7,8 6,5 6,7 6,9 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Champions League Liverpool 3 (3) 219 0 2 8,07
2026 Premier League Liverpool 7 (1) 189 0 0 6,63
2026 EFL Cup Liverpool 2 (2) 154 0 0 6,95
2026 UEFA Nations League England 2 (0) 36 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2, Division 1 2024 · percentiel onder aanvallers (115 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 34 xG 50 Schoten 50 xA 50 Sleutelpasses 50 Succesvolle dribbels 50 Gewonnen luchtduels 50 Rating

9 wedstrijden · 698 min

Rio Ngumoha: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,26
34
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 0,00
50
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
50
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
50
Rating –
–

Hoe berekenen we dit?