OrcaScore
1

Doelman

Rihards Matrevics

  • RFS
  • Latvia
  • 27 jaar
  • 201 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.170 min
Reddingen
39
Tegendoelpunten
15
Gemiddelde beoordeling
7,10
Leeftijd27
Geboortedatum18 mrt 1999
Lengte201 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€290K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating6,98
Reddingen / Tegendoelpunten19 / 7
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid150 · 67%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels3 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes27
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten222
Balverlies56
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances6
Balveroveringen53
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien11
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating7,28
Reddingen / Tegendoelpunten16 / 6
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid99 · 68%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten149
Balverlies32
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances7
Balveroveringen28
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien11
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,30
Reddingen / Tegendoelpunten4 / 2
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid28 · 50%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies14
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien2

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek45
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

2422

Nationaal elftal

  • Latvia21 caps · 0 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 RFS – FK Grobiņa 3–0 – –
25 okt 2026 SK Super Nova – RFS 0–3 – –
19 okt 2026 RFS – FK Tukums 2000 2–0 – –
15 okt 2026 RFS – SK Super Nova 4–0 – –
11 okt 2026 RFS – FS Jelgava 4–2 – –
5 okt 2026 Cyprus – Latvia 2–1 90' 8.2
2 okt 2026 Latvia – Montenegro 1–2 90' 6.2
28 sep 2026 Latvia – Cyprus 0–0 90' 8.2
25 sep 2026 Armenia – Latvia 2–0 90' 6.5
20 sep 2026 FK Auda – RFS 1–1 90' 6.5
13 sep 2026 BFC Daugavpils – RFS 1–2 90' 6.9
7 sep 2026 RFS – FK Liepaja 0–0 90' 7.1
3 sep 2026 RFS – Riga FC 2–3 90' 6.0
30 aug 2026 Ogre United – RFS 0–3 90' 6.7
23 aug 2026 RFS – Riga FC 3–3 90' 6.8

Carrière en transfers

8 clubs · 7 transfers · totale transfersom 50k €
  1. Gratis transfer
  2. Transfer 50k €
  3. Riga Naar: Auda
    Gratis transfer
  4. Valmiera Naar: Riga
    Gratis transfer
  5. Gratis transfer
  6. Barnet Naar: Hendon
    Gratis transfer
  7. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,88
Rating laatste wedstrijd8,25 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,88 nov 2025 jul 2026 okt 2026 8,2

Laatste 10 wedstrijden

8,2 6,2 8,2 6,5 6,5 6,9 7,1 6,0 6,7 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Virsliga RFS 8 (8) 720 0 0 6,98
2026 UEFA Nations League Latvia 4 (4) 360 0 0 7,28
2026 World Cup Qual. UEFA Latvia 1 (1) 90 0 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Nations League 2026 · percentiel onder keepers (32 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 69 Reddingspercentage 56 Voorkomen doelpunten 39 Clean sheet-percentage 55 Passnauwkeurigheid 24 Nauwkeurige lange passes 53 Rating 48

3 wedstrijden · 270 min

Rihards Matrevics: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,67
69
Reddingspercentage 73,3%
56
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,09
39
Clean sheet-percentage 33,3%
55
Passnauwkeurigheid 59,4%
24
Nauwkeurige lange passes / 90 min 5,67
53
Rating 7,00
48

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?