OrcaScore
22

Verdediger

Richet Gomez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
2.551 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,14
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,97
Leeftijd28
Geboortedatum3 nov 1998
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€475K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten159
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (2)
Passes · nauwkeurigheid131 · 91%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten142
Balverlies12
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 22
Minuten1.927
Rating7,01
Doelpunten / Assists1 / 2
Schoten (op doel)24 (5)
Passes · nauwkeurigheid936 · 87%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen33 / 21
Gewonnen duels59 / 110
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,80 / 0,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage4%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes98
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten1.170
Balverlies136
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels44
Clearances78
Balveroveringen79
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt31
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week3
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten465
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid192 · 77%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen12 / 6
Gewonnen duels19 / 32
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten279
Balverlies53
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels14
Clearances28
Balveroveringen18
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)47,75
Topsnelheid (km/u)31,61

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek44
Tactiek50
Verdediging65
Creativiteit38

Kenmerken

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Bolivia5 caps · 1 goals · debuut nov 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Club FC Universitario – Club Always Ready 1–3 90' 6.9
25 okt 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 5–1 90' 6.7
23 okt 2026 Club Always Ready – The Strongest 1–1 24' 7.2
19 okt 2026 The Strongest – Club Always Ready 2–1 90' 7.1
13 okt 2026 Club Always Ready – Club Independiente Petrolero 2–0 90' 6.9
8 okt 2026 Club Always Ready – Nacional Potosí 2–3 90' 6.6
1 okt 2026 Argentina – Bolivia 4–0 – –
27 sep 2026 Bolivia – Paraguay 0–2 – –
17 sep 2026 Nacional Potosí – Club Always Ready 0–4 90' 8.4
13 sep 2026 Club Always Ready – Guabirá 6–0 64' 7.2
6 sep 2026 Oriente Petrolero – Club Always Ready 1–2 90' 6.6
27 aug 2026 Club Always Ready – Club Aurora 2–2 90' 7.0
24 aug 2026 CD Real Tomayapo – Club Always Ready 1–1 90' 6.6
20 aug 2026 Club Always Ready – CDT Real Oruro 4–2 45' 6.6
16 aug 2026 Club Always Ready – Real Potosí 1–1 90' 7.6

Carrière en transfers

4 clubs · 5 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. La Paz Naar: The Strongest
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd6,92 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,94 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,7 7,2 7,1 6,9 6,6 8,4 7,2 6,6 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 División Profesional Club Always Ready 22 (22) 1.927 1 2 7,01
2026 CONMEBOL Libertadores Club Always Ready 6 (5) 465 1 0 6,90
2026 Copa Bolivia Club Always Ready 3 (1) 159 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

División Profesional 2024 · percentiel onder verdedigers (143 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 72 Onderscheppingen 40 Clearances 83 Gewonnen luchtduels 84 Gewonnen duels 65 Passnauwkeurigheid 26 Progressieve balvoeringen 44 Rating 61

30 wedstrijden · 2.220 min

Richet Gomez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,74
72
Onderscheppingen / 90 min 0,77
40
Clearances / 90 min 3,93
83
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,74
84
Gewonnen duels 56,0%
65
Passnauwkeurigheid 71,6%
26
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Rating 6,74
61

Hoe berekenen we dit?