OrcaScore
38

Middenvelder

Rhys Walters

  • Port Vale
  • England
  • 20 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
734 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd20
Geboortedatum18 nov 2005
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€115K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 4
Minuten464
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid124 · 75%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen12 / 1
Gewonnen duels34 / 57
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,12 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten209
Balverlies57
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels30
Clearances5
Balveroveringen18
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)54,27
Topsnelheid (km/u)34,87
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid55 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen8 / 1
Gewonnen duels20 / 31
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten92
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels18
Clearances1
Balveroveringen12
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels6 / 8
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten26
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek50
Tactiek40
Verdediging47
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

15

Zwakke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Port Vale – Rochdale 4–2 20' 6.3
27 okt 2026 Port Vale – Manchester City U21 5–0 90' 7.0
24 okt 2026 York City – Port Vale 2–0 67' 6.5
20 okt 2026 Gillingham – Port Vale 1–1 1' –
17 okt 2026 Port Vale – Chesterfield 1–0 11' 6.4
10 okt 2026 Port Vale – Grimsby Town 1–0 19' 6.5
22 sep 2026 Chesterfield – Port Vale 5–4 90' 7.6
19 sep 2026 Walsall – Port Vale 2–0 29' 6.6
12 sep 2026 Port Vale – Exeter City 1–0 – –
5 sep 2026 Salford City – Port Vale 1–0 – –
1 sep 2026 Swindon Town – Port Vale 3–1 76' 6.5
29 aug 2026 Port Vale – Crewe Alexandra 0–0 88' 7.0
22 aug 2026 Port Vale – Tranmere Rovers 1–1 63' 7.0
15 aug 2026 Oldham Athletic – Port Vale 2–0 90' 6.8
7 aug 2026 Wolverhampton – Port Vale 3–0 90' 6.8

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Zonder club Naar: Port Vale
    Transfer
  2. Port Vale U18 Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Port Vale U18 Naar: Leek
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating6,71
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,71 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 7,0 6,5 6,4 6,5 7,6 6,6 6,5 7,0 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Port Vale 10 (4) 464 0 0 6,62
2026 Football League Trophy Port Vale 2 (2) 180 0 0 7,30
2026 EFL Cup Port Vale 1 (1) 90 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2024 · percentiel onder middenvelders (245 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 4 Voltooide passes 45 Passnauwkeurigheid 65 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 90 Tackles + onderscheppingen 48 Rating 28

13 wedstrijden · 860 min

Rhys Walters: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,31
4
Voltooide passes / 90 min 21,5
45
Passnauwkeurigheid 76,2%
65
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,88
90
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,62
48
Rating 6,71
28

Hoe berekenen we dit?