OrcaScore
19

Middenvelder

Reyes Cleary

  • Barnsley
  • England
  • 22 jaar
  • 185 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
1.224 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,51
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,17
Leeftijd22
Geboortedatum13 apr 2004
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€265K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 11
Minuten894
Rating6,95
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)30 (9)
Passes · nauwkeurigheid148 · 56%
Kansen gecreëerd22
Tackles / Onderscheppingen6 / 2
Gewonnen duels45 / 112
Succesvolle dribbels20
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,04 / 2,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten15
Balcontacten448
Balverlies233
Bal afgepakt23
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels43
Clearances4
Balveroveringen37
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt13
Buitenspel9
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)88,74
Topsnelheid (km/u)33,52
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten60
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid16 · 69%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels7 / 14
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten43
Balverlies21
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating8,27
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)12 (6)
Passes · nauwkeurigheid55 · 64%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels20 / 45
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,05 / 0,89
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten151
Balverlies69
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels20
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt5
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval60
Techniek60
Tactiek23
Verdediging29
Creativiteit59

Kenmerken

Sterke punten

7

Zwakke punten

166

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Barnsley – Oxford United 1–1 65' 6.9
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 90' 6.7
20 okt 2026 Luton Town – Barnsley 2–1 90' 6.7
17 okt 2026 Barnsley – Cambridge United 1–2 90' 6.7
10 okt 2026 Stockport County – Barnsley 3–1 90' 6.4
6 okt 2026 Fleetwood Town – Barnsley 4–1 60' 6.5
19 sep 2026 Barnsley – Leicester City 1–1 90' 8.2
15 sep 2026 Peterborough United – Barnsley 10–9 90' 9.4
12 sep 2026 Plymouth Argyle – Barnsley 3–0 45' 6.4
5 sep 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 60' 6.5
2 sep 2026 Barnsley – Blackpool 2–1 90' 6.3
29 aug 2026 Leyton Orient – Barnsley 1–3 79' 8.5
25 aug 2026 Barnsley – Crewe Alexandra 3–2 90' 7.5
22 aug 2026 Doncaster Rovers – Barnsley 0–0 15' 6.5
15 aug 2026 Barnsley – Bromley 0–1 90' 7.6

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Verhuur
  3. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)53
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,931 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,93 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 6,7 6,7 6,7 6,4 6,5 8,2 9,4 6,4 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Barnsley 12 (11) 894 2 1 6,95
2026 EFL Cup Barnsley 3 (3) 270 3 1 8,27
2026 Football League Trophy Barnsley 1 (1) 60 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 85 Sleutelpasses 77 Voltooide passes 1 Passnauwkeurigheid Progressieve balvoeringen 96 Succesvolle dribbels 97 Tackles + onderscheppingen 1 Rating 82

6 wedstrijden · 379 min

Reyes Cleary: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,23
85
Sleutelpasses / 90 min 1,66
77
Voltooide passes / 90 min 6,9
1
Passnauwkeurigheid –
–
Progressieve balvoeringen / 90 min 4,99
96
Succesvolle dribbels / 90 min 2,37
97
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,47
1
Rating 7,07
82

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?