OrcaScore
79

Aanvaller

Renato Kayzer

  • Vitória
  • Brazil
  • 30 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
1.471 min
Doelpunten
11
G+A per 90 min: 0,80
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd30
Geboortedatum17 feb 1996
Lengte178 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€915K
Contract tot31 mrt 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 11
Minuten945
Rating6,52
Doelpunten / Assists5 / 1
Schoten (op doel)28 (11)
Passes · nauwkeurigheid132 · 64%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen4 / 7
Gewonnen duels36 / 128
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Expected goals \/ assists5,04 / 0,82
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage18%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten276
Balverlies90
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels25
Clearances12
Balveroveringen17
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt25
Buitenspel12
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)64,40
Topsnelheid (km/u)32,96
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten262
Rating7,18
Doelpunten / Assists6 / 1
Schoten (op doel)8 (6)
Passes · nauwkeurigheid35 · 69%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels17 / 44
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage75%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels2
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 3
Minuten264
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval66
Techniek55
Tactiek41
Verdediging27
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

2

Zwakke punten

16

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Coritiba – Vitória 2–0 22' 6.2
24 okt 2026 Vitória – Athletico 1–1 80' 7.3
20 okt 2026 Corinthians – Vitória 1–1 – –
11 okt 2026 São Paulo – Vitória 2–1 11' 6.4
8 okt 2026 Vitória – Chapecoense 4–0 10' 6.5
20 sep 2026 Vitória – Cruzeiro 1–3 15' 6.4
13 sep 2026 Mirassol – Vitória 2–2 9' 6.4
8 sep 2026 Vitória – Grêmio 1–0 8' 6.4
3 sep 2026 Vitória – Vasco da Gama 0–2 90' 6.2
30 aug 2026 Atlético Mineiro – Vitória 2–1 – –
27 aug 2026 Vasco da Gama – Vitória 1–0 78' 5.8
23 aug 2026 Vitória – Bahia 0–2 20' 6.5
17 aug 2026 Vitória – Botafogo 1–0 25' 6.4
10 aug 2026 Flamengo – Vitória 2–0 – –
7 aug 2026 Vitória – Athletico 4–0 81' 6.3

Carrière en transfers

16 clubs · 28 transfers · totale transfersom 2.6M €
  1. Transfer 810k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer 1M €
  9. Transfer 750k €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Terug van verhuur
  17. Verhuur
  18. Vasco Naar: Cruzeiro
    Transfer Niet bekendgemaakt
  19. Tupi Naar: Vasco
    Terug van verhuur
  20. Vasco Naar: Tupi
    Verhuur
  21. Terug van verhuur
  22. Verhuur
  23. Terug van verhuur
  24. Verhuur
  25. Terug van verhuur
  26. Verhuur
  27. Osasco Naar: Vasco
    Terug van verhuur
  28. Vasco Naar: Osasco
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)46
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden21 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,70 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 7,3 6,4 6,5 6,4 6,4 6,4 6,2 5,8 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Vitória 24 (11) 945 5 1 6,52
2026 Copa do Brasil Vitória 5 (3) 264 0 – –
2026 Copa do Nordeste Vitória 6 (3) 262 6 1 7,18

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2024 · percentiel onder aanvallers (92 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 85 xG 93 Schoten 72 xA 26 Sleutelpasses 42 Succesvolle dribbels 55 Gewonnen luchtduels 68 Rating 23

29 wedstrijden · 1.209 min

Renato Kayzer: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,45
85
xG / 90 min 0,50
93
Schoten / 90 min 2,83
72
xA / 90 min 0,05
26
Sleutelpasses / 90 min 0,97
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,97
55
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,31
68
Rating 6,68
23

Hoe berekenen we dit?