OrcaScore
29

Aanvaller

Renaldo Cephas

  • Qarabağ FK
  • Jamaica
  • 26 jaar
  • 179 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
620 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,87
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,31
Leeftijd26
Geboortedatum8 dec 1999
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€965K
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten517
Rating7,33
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)15 (7)
Passes · nauwkeurigheid103 · 68%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels57 / 130
Succesvolle dribbels31
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels3
Clearances1
Balveroveringen16
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt12
Buitenspel3
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten57
Rating7,45
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid12 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten32
Balverlies9
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)5,64
Topsnelheid (km/u)34,60
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten46
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten19
Balverlies7
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval62
Techniek61
Tactiek37
Verdediging30
Creativiteit50

Nationaal elftal

  • Jamaica30 caps · 4 goals · debuut sep 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Qəbələ FK – Qarabağ FK 0–0 74' 7.3
25 okt 2026 Sabah FK – Qarabağ FK 0–0 90' 7.5
17 okt 2026 Qarabağ FK – Neftçi PFK 3–3 33' 7.9
11 okt 2026 İmişli FK – Qarabağ FK 0–2 18' 7.0
29 sep 2026 Jamaica – Honduras 0–1 12' 6.7
26 sep 2026 Jamaica – Guatemala 3–2 45' 8.2
18 sep 2026 Qarabağ FK – Şəfa FK 1–0 76' 6.3
13 sep 2026 Zirə FK – Qarabağ FK 1–1 90' 6.9
6 sep 2026 Qarabağ FK – Araz Naxçıvan 3–2 30' 7.8
17 aug 2026 Qarabağ FK – Şamaxı FK 3–1 90' 7.9
13 aug 2026 Qarabağ FK – Dynamo Kyiv 2–0 17' 6.5
6 aug 2026 Dynamo Kyiv – Qarabağ FK 1–0 62' 6.3
30 jul 2026 CSKA Sofia – Qarabağ FK 5–4 – –
23 jul 2026 Qarabağ FK – CSKA Sofia 0–0 – –
16 jul 2026 IF Vestri – Qarabağ FK 0–3 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 1.3M €
  1. Transfer 880k €
  2. Gratis transfer
  3. Transfer 400k €
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Allman/Woodford Naar: Arnett Gardens
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating7,05
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,05 dec 2025 mei 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 7,5 7,9 7,0 6,7 8,2 6,3 6,9 7,8 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Misli Premier League Qarabağ FK 8 (5) 517 3 2 7,33
2026 CONCACAF Nations League Jamaica 2 (1) 57 1 0 7,45
2026 World Championship Qual., Inter-Confederation Jamaica 1 (0) 46 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol 1.Lig 2024 · percentiel onder middenvelders (207 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 40 Voltooide passes 1 Passnauwkeurigheid 10 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 98 Tackles + onderscheppingen 1 Rating 44

27 wedstrijden · 1.548 min

Renaldo Cephas: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,87
40
Voltooide passes / 90 min 11,3
1
Passnauwkeurigheid 70,5%
10
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 2,85
98
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,81
1
Rating 6,83
44

Hoe berekenen we dit?