OrcaScore
16

Middenvelder

Rebeca Bernal

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
1.910 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,33
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd29
Geboortedatum31 aug 1997
Lengte170 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 0
Minuten92
Rating6,38
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid56 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels6 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,11 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten79
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances4
Balveroveringen9
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,47
Topsnelheid (km/u)27,54
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten360
Rating8,33
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid257 · 91%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels40 / 64
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage43%
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels10
Clearances2
Balveroveringen43
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen20 / 17
Minuten1.458
Rating6,88
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)16 (5)
Passes · nauwkeurigheid724 · 86%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen27 / 22
Gewonnen duels58 / 104
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,63 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage19%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten945
Balverlies151
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels43
Clearances33
Balveroveringen75
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)67,40
Topsnelheid (km/u)32,25

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek49
Tactiek48
Verdediging57
Creativiteit43

Kenmerken

Sterke punten

25

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Everton – Manchester United 0–0 – –
28 okt 2026 Manchester United – Burnley FC Women 3–0 90' 7.4
25 okt 2026 Manchester United – Manchester City 1–1 – –
21 okt 2026 Liverpool FC – Manchester United 3–5 90' 7.3
18 okt 2026 Charlton Athletic WFC – Manchester United 1–3 13' 6.7
14 okt 2026 Mexico – Jamaica 3–1 79' 6.6
10 okt 2026 Mexico – Jamaica 3–4 90' 6.9
3 okt 2026 Manchester United – Liverpool FC 1–0 – –
30 sep 2026 Durham W.F.C. – Manchester United 1–5 90' 8.6
27 sep 2026 Manchester United – West Ham 2–1 13' 6.6
23 sep 2026 Manchester United – Sheffield United Women 10–1 90' 10.0
19 sep 2026 Arsenal – Manchester United 1–1 38' 6.2
13 sep 2026 Manchester United – Chelsea FC 0–5 28' 6.0
4 sep 2026 London City Lionesses – Manchester United 2–1 – –
23 aug 2026 Washington Spirit – Orlando Pride 0–1 – –

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd7,428 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,95 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,3 6,7 6,6 6,9 8,6 6,6 10,0 6,2 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 NWSL Washington Spirit 20 (17) 1.458 3 0 6,88
2026 FA Women's League Cup Manchester United 4 (4) 360 3 1 8,33
2026 Women's Super League Manchester United 4 (0) 92 0 0 6,38

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

International Friendly Games Women 2026 · percentiel onder middenvelders (9 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 28 Voltooide passes 28 Passnauwkeurigheid 28 Progressieve balvoeringen 17 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 50 Rating 6

3 wedstrijden · 270 min

Rebeca Bernal: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,33
28
Voltooide passes / 90 min 18,3
28
Passnauwkeurigheid 67,1%
28
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
17
Succesvolle dribbels / 90 min 0,33
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,67
50
Rating 6,50
6

Hoe berekenen we dit?