OrcaScore
6

Middenvelder

Rasmus Peetson

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
39
3.325 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,24
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
7,13
Leeftijd31
Geboortedatum3 mei 1995
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€310K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen32 / 28
Minuten2.741
Rating7,13
Doelpunten / Assists3 / 3
Schoten (op doel)40 (10)
Passes · nauwkeurigheid1.560 · 87%
Kansen gecreëerd26
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels285 / 496
Succesvolle dribbels19
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage8%
Nauwkeurige lange passes89
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels51
Clearances44
Balveroveringen321
Fouten ondervonden50
Fouten gemaakt45
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating7,57
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (4)
Passes · nauwkeurigheid73 · 68%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels18 / 33
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,50 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten130
Balverlies36
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels10
Clearances11
Balveroveringen14
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,70
Topsnelheid (km/u)34,91
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten314
Rating6,80
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid101 · 72%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen12 / 5
Gewonnen duels26 / 54
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten184
Balverlies41
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels16
Clearances23
Balveroveringen14
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek55
Tactiek44
Verdediging48
Creativiteit49

Kenmerken

Sterke punten

2516

Nationaal elftal

  • Estonia29 caps · 3 goals · debuut jan 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FC Nõmme United – FCI Levadia Tallinn 3–4 90' 6.9
27 okt 2026 FCI Levadia Tallinn – Tartu JK Tammeka 2–1 34' 7.2
24 okt 2026 FCI Levadia Tallinn – Harju Jalgpallikool 2–1 88' 6.8
18 okt 2026 FC Kuressaare – FCI Levadia Tallinn 0–2 30' 6.8
15 okt 2026 Flora Tallinn – FCI Levadia Tallinn 1–3 90' 7.2
11 okt 2026 FCI Levadia Tallinn – Paide Linnameeskond 1–0 – –
6 okt 2026 Estonia – Iceland 0–0 90' 7.6
3 okt 2026 Estonia – Luxembourg 1–0 90' 7.8
29 sep 2026 Bulgaria – Estonia 0–0 – –
26 sep 2026 Iceland – Estonia 1–1 90' 7.3
20 sep 2026 Narva Trans – FCI Levadia Tallinn 1–1 90' 6.9
17 sep 2026 FCI Levadia Tallinn – Tartu JK Tammeka 6–0 90' 7.2
12 sep 2026 FCI Levadia Tallinn – Pärnu JK Vaprus 4–0 46' 7.0
9 sep 2026 FCI Levadia Tallinn – FC Kuressaare 4–0 90' 7.0
6 sep 2026 Paide Linnameeskond – FCI Levadia Tallinn 0–2 12' 6.6

Carrière en transfers

3 clubs · 5 transfers
  1. Pärnu Naar: Levadia
    Terug van verhuur
  2. Levadia Naar: Pärnu
    Verhuur
  3. Parnu Naar: Levadia
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Pärnu II Naar: Parnu
    Transfer
  5. Pärnu U17 Naar: Pärnu II
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating7,17
Rating laatste wedstrijd6,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 10 7,17 mrt 2026 aug 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,2 6,8 6,8 7,2 7,6 7,8 7,3 6,9 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premium Liiga FCI Levadia Tallinn 32 (28) 2.741 3 3 7,13
2026 World Cup Qual. UEFA Estonia 4 (4) 314 1 0 6,80
2026 UEFA Nations League Estonia 3 (3) 270 1 1 7,57

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premium Liiga 2024 · percentiel onder verdedigers (78 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 76 Onderscheppingen 61 Clearances 35 Gewonnen luchtduels 81 Gewonnen duels 92 Passnauwkeurigheid 88 Progressieve balvoeringen 50 Rating 97

31 wedstrijden · 2.748 min

Rasmus Peetson: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,46
76
Onderscheppingen / 90 min 2,23
61
Clearances / 90 min 2,10
35
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,46
81
Gewonnen duels 49,0%
92
Passnauwkeurigheid 88,8%
88
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 7,31
97

Hoe berekenen we dit?