OrcaScore
14

Middenvelder

Randell Williams

  • Reading
  • England
  • 29 jaar
  • 173 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
665 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,41
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd29
Geboortedatum30 dec 1996
Lengte173 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€220K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 1
Minuten292
Rating6,66
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid65 · 68%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels14 / 40
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,93 / 0,98
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten167
Balverlies75
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances4
Balveroveringen13
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)35,70
Topsnelheid (km/u)34,83
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten164
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid43 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels3 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten71
Balverlies27
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten209
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid42 · 69%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels8 / 21
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten87
Balverlies39
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen9
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek47
Tactiek33
Verdediging43
Creativiteit50

Kenmerken

Zwakke punten

13146

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Plymouth Argyle – Reading 0–0 63' 6.5
24 okt 2026 Reading – Barnsley 2–1 56' 7.0
21 okt 2026 Reading – Leyton Orient 1–0 1' –
17 okt 2026 Wigan Athletic – Reading 1–0 8' 6.5
13 okt 2026 Reading – Chelsea U21 0–2 81' 5.8
10 okt 2026 Milton Keynes Dons – Reading 1–5 9' 6.7
3 okt 2026 Reading – Bradford City 1–1 31' 6.4
26 sep 2026 Wycombe Wanderers – Reading 2–2 16' 6.4
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 14' 6.7
15 sep 2026 Reading – Brentford 1–2 90' 6.8
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 18' 6.5
5 sep 2026 Reading – Blackpool 3–1 20' 6.9
2 sep 2026 Reading – Mansfield Town 5–0 22' 7.3
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 90' 7.1
22 aug 2026 AFC Wimbledon – Reading 0–0 9' 6.6

Carrière en transfers

7 clubs · 8 transfers
  1. Zonder club Naar: Reading
    Transfer
  2. Leyton Orient Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Hull Naar: Bolton
    Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Exeter Naar: Hull
    Gratis transfer
  6. Gratis transfer
  7. Verhuur
  8. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,68 nov 2025 aug 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,0 6,5 5,8 6,7 6,4 6,4 6,7 6,8 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Reading 13 (1) 292 0 2 6,66
2026 EFL Cup Reading 3 (2) 209 1 0 6,90
2026 Football League Trophy Reading 2 (2) 164 0 0 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder middenvelders (241 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 88 Voltooide passes 31 Passnauwkeurigheid 42 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 75 Tackles + onderscheppingen 38 Rating 41

33 wedstrijden · 1.865 min

Randell Williams: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,69
88
Voltooide passes / 90 min 19,7
31
Passnauwkeurigheid 74,7%
42
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,06
75
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,32
38
Rating 6,78
41

Hoe berekenen we dit?