OrcaScore
3

Verdediger

Ramon Hendriks

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
831 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,03
Leeftijd25
Geboortedatum18 jul 2001
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€24M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten199
Rating6,87
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid109 · 93%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels10 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten143
Balverlies14
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels8
Clearances8
Balveroveringen7
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)24,29
Topsnelheid (km/u)32,08
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten542
Rating7,06
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid352 · 90%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 5
Gewonnen duels33 / 46
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,71
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten460
Balverlies61
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels17
Clearances32
Balveroveringen18
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)60,33
Topsnelheid (km/u)34,97
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid81 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels2 / 7
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten91
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,45
Topsnelheid (km/u)31,75

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval38
Techniek46
Tactiek62
Verdediging72
Creativiteit44

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Galatasaray – Stuttgart – – –
31 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – Stuttgart 2–4 90' 6.6
28 okt 2026 SC Paderborn 07 – Stuttgart 0–1 90' 7.3
23 okt 2026 Stuttgart – Borussia M'gladbach 2–3 90' 7.2
20 okt 2026 Stuttgart – Atlético Madrid 1–1 90' 6.7
17 okt 2026 Hamburger SV – Stuttgart 1–0 89' 7.6
14 okt 2026 ŠK Slovan Bratislava – Stuttgart 0–3 90' 7.2
10 okt 2026 SC Paderborn 07 – Stuttgart 0–2 90' 7.6
1 okt 2026 Stuttgart – SpVgg Greuther Fürth 5–0 – –
25 sep 2026 Stuttgart – 1. FC Heidenheim 3–0 – –
19 sep 2026 Stuttgart – Borussia Dortmund 0–1 – –
12 sep 2026 TSG Hoffenheim – Stuttgart 2–1 81' 6.9
9 sep 2026 Stuttgart – Viking FK 3–1 19' 6.7
4 sep 2026 Stuttgart – 1. FC Köln 4–1 12' 7.5
28 aug 2026 FC Bayern München – Stuttgart 5–1 90' 6.0

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Transfer 1M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,80 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,3 7,2 6,7 7,6 7,2 7,6 6,9 6,7 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga Stuttgart 7 (6) 542 0 0 7,06
2026 UEFA Champions League Stuttgart 3 (2) 199 0 0 6,87
2026 DFB Pokal Stuttgart 1 (1) 90 0 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder verdedigers (195 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 48 Onderscheppingen 60 Clearances 29 Gewonnen luchtduels 50 Gewonnen duels 32 Passnauwkeurigheid 89 Progressieve balvoeringen 17 Rating 32

12 wedstrijden · 826 min

Ramon Hendriks: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,53
48
Onderscheppingen / 90 min 1,20
60
Clearances / 90 min 2,94
29
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,42
50
Gewonnen duels 53,6%
32
Passnauwkeurigheid 91,5%
89
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
17
Rating 6,70
32

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?