OrcaScore
16

Verdediger

Raimar

  • Brusque
  • Brazil
  • 24 jaar
  • 175 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
2.568 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,18
Assists
4
Gemiddelde beoordeling
6,85
Leeftijd24
Geboortedatum27 mei 2002
Lengte175 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€135K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 19
Minuten1.650
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 3
Schoten (op doel)20 (8)
Passes · nauwkeurigheid772 · 76%
Kansen gecreëerd36
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels131 / 256
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage5%
Nauwkeurige lange passes63
Nauwkeurige voorzetten34
Gewonnen luchtduels24
Clearances55
Balveroveringen118
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt28
Buitenspel4
Clean sheets2
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 9
Minuten918
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid313 · 73%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels75 / 149
Succesvolle dribbels12
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten10
Gewonnen luchtduels8
Clearances27
Balveroveringen55
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt14
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek52
Tactiek27
Verdediging43
Creativiteit49

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
11 okt 2026 Brusque – Paysandu SC 1–1 55' 7.3
4 okt 2026 Inter de Limeira – Brusque 2–2 46' 6.2
28 sep 2026 Brusque – Ferroviária 1–1 69' 6.2
21 sep 2026 Ferroviária – Brusque 3–2 90' 6.8
14 sep 2026 Brusque – Inter de Limeira 2–2 66' 6.4
8 sep 2026 Paysandu SC – Brusque 1–2 90' 7.3
29 aug 2026 Guarani – Brusque 2–2 90' 6.9
23 aug 2026 Brusque – Amazonas FC 1–1 13' 7.3
16 aug 2026 Brusque – Inter de Limeira 3–2 90' 7.3
10 aug 2026 Maranhão AC – Brusque 2–1 66' 6.8
26 jul 2026 Brusque – Ituano 1–0 89' 6.9
14 jul 2026 AO Itabaiana – Brusque 1–0 79' 6.8
7 jul 2026 Brusque – Figueirense 3–1 90' 6.6
1 jul 2026 Botafogo-PB – Brusque 2–0 61' 6.5
21 jun 2026 Brusque – Floresta 2–1 90' 7.2

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Remo Naar: Amazonas
    Gratis transfer
  5. Nacional Naar: Remo
    Gratis transfer
  6. Nacional Naar: Remo
    Transfer
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Gratis transfer
  9. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,85
Rating laatste wedstrijd7,311 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,85 jan 2026 mei 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,2 6,2 6,8 6,4 7,3 6,9 7,3 7,3 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série C Brusque 24 (19) 1.650 1 3 6,90
2026 Catarinense Brusque 11 (9) 918 0 1 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série C 2026 · percentiel onder verdedigers (33 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 74 Onderscheppingen 23 Clearances 29 Gewonnen luchtduels 23 Gewonnen duels 42 Passnauwkeurigheid 14 Progressieve balvoeringen 50 Rating 23

7 wedstrijden · 464 min

Raimar: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,39
74
Onderscheppingen / 90 min 0,78
23
Clearances / 90 min 1,94
29
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,36
23
Gewonnen duels 56,4%
42
Passnauwkeurigheid 75,9%
14
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,82
23

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?