OrcaScore
2

Verdediger

Rafael Rodrigues

  • Al-Ain
  • Portugal
  • 24 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
751 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,36
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd24
Geboortedatum27 jan 2002
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€830K
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten318
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid157 · 82%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels11 / 31
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten252
Balverlies66
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels7
Clearances5
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt6
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten159
Rating6,37
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid75 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels4 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten116
Balverlies15
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances8
Balveroveringen10
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 4
Minuten274
Rating6,93
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid119 · 87%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen8 / 0
Gewonnen duels11 / 26
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,60 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten189
Balverlies33
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels8
Clearances11
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)29,52
Topsnelheid (km/u)33,49

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval41
Techniek45
Tactiek40
Verdediging59
Creativiteit47

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Al-Wahda FC – Al-Ain – – –
2 nov 2026 Al-Ittihad – Al-Ain 1–4 70' 7.2
26 okt 2026 Al-Ain – Tractor FC 2–1 71' 6.6
22 okt 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Ain 3–2 90' 6.1
17 okt 2026 Shabab Al-Ahli Dubai – Al-Ain 2–0 45' 6.2
12 okt 2026 Al-Quwa Al-Jawiya – Al-Ain 1–4 64' 7.0
8 okt 2026 Al-Ain – Al-Ittihad Kalba 2–2 31' 6.4
2 okt 2026 Al-Ain – Ajman 2–3 69' 6.4
19 sep 2026 Al Wasl – Al-Ain 3–2 59' 6.3
15 sep 2026 Al-Ain – Al-Nassr 4–0 69' 6.9
10 sep 2026 Al-Ain – Al Wasl 2–2 63' 5.9
4 sep 2026 Al-Ittihad Kalba – Al-Ain 0–2 45' 6.5
29 aug 2026 Al-Ain – Al-Nasr Dubai 2–1 71' 6.8
22 aug 2026 Al-Ain – Khor Fakkan 2–0 63' 7.6
16 aug 2026 Baniyas – Al-Ain 2–4 31' 6.9

Carrière en transfers

4 clubs · 7 transfers · totale transfersom 2.5M €
  1. Transfer 2.5M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. AVS Naar: Benfica B
    Terug van verhuur
  5. Benfica B Naar: AVS
    Verhuur
  6. Transfer
  7. O. Bairro Fo. Naar: CB Estarreja F.
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd7,22 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,70 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,6 6,1 6,2 7,0 6,4 6,4 6,3 6,9 5,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UAE Pro League Al-Ain 6 (5) 318 0 1 6,65
2026 AFC Champions League Elite Al-Ain 4 (4) 274 1 1 6,93
2026 UAE League Cup Al-Ain 3 (2) 159 0 0 6,37

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal Betclic 2024 · percentiel onder verdedigers (139 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 88 Onderscheppingen 98 Clearances 39 Gewonnen luchtduels 31 Gewonnen duels 25 Passnauwkeurigheid 3 Progressieve balvoeringen 48 Rating 32

23 wedstrijden · 1.206 min

Rafael Rodrigues: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,61
88
Onderscheppingen / 90 min 1,79
98
Clearances / 90 min 3,43
39
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,19
31
Gewonnen duels 52,6%
25
Passnauwkeurigheid 66,0%
3
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
48
Rating 6,77
32

Hoe berekenen we dit?