OrcaScore
10

Middenvelder

Rafael Gava

  • Botafogo-SP
  • Brazil
  • 33 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
40
3.021 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,36
Assists
9
Gemiddelde beoordeling
6,94
Leeftijd33
Geboortedatum20 mei 1993
Lengte178 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€360K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen33 / 31
Minuten2.470
Rating6,96
Doelpunten / Assists3 / 7
Schoten (op doel)31 (9)
Passes · nauwkeurigheid1.210 · 85%
Kansen gecreëerd75
Tackles / Onderscheppingen18 / 13
Gewonnen duels77 / 147
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 1
Expected goals \/ assists4,01 / 5,53
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd10
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage10%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes48
Nauwkeurige voorzetten65
Balcontacten1.690
Balverlies400
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels65
Clearances18
Balveroveringen112
Fouten ondervonden37
Fouten gemaakt18
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)189,89
Topsnelheid (km/u)34,43
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten551
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)6 (0)
Passes · nauwkeurigheid246 · 83%
Kansen gecreëerd18
Tackles / Onderscheppingen1 / 3
Gewonnen duels16 / 32
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten14
Balcontacten333
Balverlies77
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels9
Clearances4
Balveroveringen14
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek55
Tactiek40
Verdediging44
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

137

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Botafogo-SP – Sport Recife 1–1 70' 6.6
24 okt 2026 Avaí – Botafogo-SP 0–2 74' 6.6
18 okt 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 72' 6.7
13 okt 2026 Botafogo-SP – Ceará 1–0 84' 7.0
8 okt 2026 Operário-PR – Botafogo-SP 1–2 66' 6.5
4 okt 2026 Botafogo-SP – Vila Nova FC 0–1 88' 6.8
30 sep 2026 Botafogo-SP – Ponte Preta 2–0 85' 8.0
20 sep 2026 Athletic Club – Botafogo-SP 1–1 90' 6.9
10 sep 2026 Botafogo-SP – Grêmio Novorizontino 1–3 90' 6.6
4 sep 2026 Náutico – Botafogo-SP 1–0 82' 6.9
30 aug 2026 Botafogo-SP – Cuiabá 1–2 90' 6.9
26 aug 2026 Atlético Goianiense – Botafogo-SP 3–0 71' 6.7
20 aug 2026 Botafogo-SP – Criciúma 1–1 89' 6.7
15 aug 2026 São Bernardo – Botafogo-SP 0–1 83' 6.5
9 aug 2026 Botafogo-SP – América Mineiro 2–1 76' 7.1

Carrière en transfers

12 clubs · 16 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Avaí Naar: Goiás
    Gratis transfer
  3. Cuiabá Naar: Avaí
    Gratis transfer
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Zonder club Naar: Caxias
    Transfer
  11. Londrina Naar: Zonder club
    Transfer
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Terug van verhuur
  15. Verhuur
  16. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,95 nov 2025 jun 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,6 6,7 7,0 6,5 6,8 8,0 6,9 6,6 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B Botafogo-SP 33 (31) 2.470 3 7 6,96
2026 Paulista Série A1 Botafogo-SP 7 (7) 551 0 2 6,83

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 85 Sleutelpasses 86 Voltooide passes 81 Passnauwkeurigheid 69 Progressieve balvoeringen 13 Succesvolle dribbels 7 Tackles + onderscheppingen 2 Rating 62

8 wedstrijden · 685 min

Rafael Gava: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,19
85
Sleutelpasses / 90 min 2,50
86
Voltooide passes / 90 min 43,8
81
Passnauwkeurigheid 86,0%
69
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,39
13
Succesvolle dribbels / 90 min 0,13
7
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,92
2
Rating 6,94
62

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?