OrcaScore
23

Doelman

Rafael

  • São Paulo
  • Brazil
  • 37 jaar
  • 192 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
40
3.600 min
Reddingen
83
Tegendoelpunten
41
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd37
Geboortedatum23 jun 1989
Lengte192 cm
Gewicht84 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€275K
Contract tot31 dec 2027

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Back Injury · Dag tot dag Sinds 3 okt 2026 · Beëindigd: 11 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen30 / 30
Minuten2.700
Rating6,83
Reddingen / Tegendoelpunten71 / 33
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid770 · 68%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels10 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes129
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten997
Balverlies247
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels5
Clearances31
Balveroveringen173
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets7
Reddingen van binnen de zestien45
Afgelegde afstand (km)10,34
Topsnelheid (km/u)26,16
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten720
Rating6,64
Reddingen / Tegendoelpunten12 / 5
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid188 · 63%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes29
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten245
Balverlies71
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels1
Clearances7
Balveroveringen53
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien4
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating–
Reddingen / Tegendoelpunten– / 3
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets1

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek61
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

24

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 São Paulo – Corinthians – – –
29 okt 2026 Bahia – São Paulo 3–2 90' 6.1
24 okt 2026 Mirassol – São Paulo 1–1 90' 8.2
18 okt 2026 São Paulo – Vasco da Gama 1–0 90' 7.6
11 okt 2026 São Paulo – Vitória 2–1 90' 6.9
20 sep 2026 São Paulo – Internacional 1–0 90' 7.2
16 sep 2026 São Paulo – Boca Juniors 1–1 90' 6.0
13 sep 2026 Palmeiras – São Paulo 2–0 – –
9 sep 2026 Boca Juniors – São Paulo 1–0 90' 7.1
6 sep 2026 São Paulo – Atlético-MG 2–0 90' 6.8
30 aug 2026 São Paulo – Red Bull Bragantino 2–1 90' 6.1
24 aug 2026 Chapecoense – São Paulo 1–0 90' 7.4
19 aug 2026 São Paulo – Bolívar 3–1 90' 6.2
16 aug 2026 São Paulo – Coritiba 1–1 90' 6.1
12 aug 2026 Bolívar – São Paulo 1–1 90' 6.0

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 900k €
  1. Transfer 900k €
  2. Gratis transfer
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)57
Gemiddelde rating6,85
Rating laatste wedstrijd6,129 okt 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,85 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 8,2 7,6 6,9 7,2 6,0 7,1 6,8 6,1 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A São Paulo 30 (30) 2.700 0 0 6,83
2026 CONMEBOL Sudamericana São Paulo 8 (8) 720 0 0 6,64
2026 Copa do Brasil São Paulo 2 (2) 180 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder keepers (20 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 3 Reddingspercentage Voorkomen doelpunten 43 Clean sheet-percentage 90 Passnauwkeurigheid 48 Nauwkeurige lange passes 93 Rating 18

4 wedstrijden · 360 min

Rafael: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 1,50
3
Reddingspercentage –
–
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
43
Clean sheet-percentage 50,0%
90
Passnauwkeurigheid 67,8%
48
Nauwkeurige lange passes / 90 min 7,25
93
Rating 6,88
18

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?