OrcaScore
27

Middenvelder

Rafa Silva

  • Benfica
  • Portugal
  • 33 jaar
  • 170 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
691 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,26
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd33
Geboortedatum17 mei 1993
Lengte170 cm
Gewicht66 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,2M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 9
Minuten610
Rating6,74
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)15 (4)
Passes · nauwkeurigheid214 · 78%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen8 / 7
Gewonnen duels38 / 74
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,21 / 0,64
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten332
Balverlies88
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels34
Clearances1
Balveroveringen27
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt5
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)65,73
Topsnelheid (km/u)34,88
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten12
Rating7,70
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid12 · 75%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten15
Balverlies5
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten69
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid17 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels5 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten33
Balverlies9
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,55
Topsnelheid (km/u)31,46

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval58
Techniek60
Tactiek33
Verdediging31
Creativiteit62

Kenmerken

Sterke punten

13726

Nationaal elftal

  • Portugal25 caps · 0 goals · debuut mrt 2014

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Benfica – FC Alverca – – –
29 okt 2026 Benfica – Gil Vicente 4–1 12' 7.7
26 okt 2026 Santa Clara – Benfica 1–2 45' 6.3
22 okt 2026 Omonia Nicosia – Benfica 1–4 69' 6.6
15 okt 2026 Benfica – Celtic 4–1 – –
11 okt 2026 Benfica – Vitória SC 2–0 73' 6.1
20 sep 2026 FC Porto – Benfica 3–1 74' 6.6
16 sep 2026 AC Milan – Benfica 0–2 – –
13 sep 2026 Benfica – Gil Vicente 3–1 72' 6.1
9 sep 2026 Moreirense – Benfica 0–4 86' 6.5
5 sep 2026 CS Marítimo – Benfica 0–3 62' 6.7
31 aug 2026 Benfica – Estoril Praia 2–1 63' 7.6
27 aug 2026 AGF – Benfica 1–3 – –
20 aug 2026 Benfica – AGF 3–1 – –
17 aug 2026 Casa Pia – Benfica 0–7 59' 7.7

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 21.5M €
  1. Transfer 5M €
  2. Gratis transfer
  3. Braga Naar: Benfica
    Transfer 16M €
  4. Feirense Naar: Braga
    Transfer 496k €
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,87
Rating laatste wedstrijd7,729 okt 2026
Gemiste wedstrijden83 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,87 nov 2025 apr 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 6,3 6,6 6,1 6,6 6,1 6,5 6,7 7,6 7,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga Portugal Betclic Benfica 9 (9) 610 1 0 6,74
2026 UEFA Europa League Benfica 1 (1) 69 0 0 6,60
2026 Taça da Liga Benfica 1 (0) 12 0 1 7,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga Portugal Betclic 2026 · percentiel onder middenvelders (64 spelers)

Vergelijken
50 xA 56 Sleutelpasses 60 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 16 Progressieve balvoeringen 56 Succesvolle dribbels 63 Tackles + onderscheppingen 56 Rating 33

5 wedstrijden · 357 min

Rafa Silva: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,10
56
Sleutelpasses / 90 min 1,26
60
Voltooide passes / 90 min 23,4
32
Passnauwkeurigheid 75,0%
16
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,01
56
Succesvolle dribbels / 90 min 1,01
63
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,77
56
Rating 6,70
33

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?