OrcaScore
3

Verdediger

Radu Drăguşin

  • Fiorentina
  • Romania
  • 24 jaar
  • 191 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.144 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,16
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,43
Leeftijd24
Geboortedatum3 feb 2002
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€14,8M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten900
Rating6,59
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid380 · 87%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen8 / 19
Gewonnen duels38 / 67
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,18
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten516
Balverlies57
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels21
Gewonnen grondduels17
Clearances57
Balveroveringen31
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt11
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)87,51
Topsnelheid (km/u)35,91
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten112
Rating5,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid51 · 94%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels4 / 8
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten65
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances5
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,07
Topsnelheid (km/u)24,81
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten132
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid79 · 92%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 6
Gewonnen duels5 / 7
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten105
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances8
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,22
Topsnelheid (km/u)35,53

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek41
Tactiek55
Verdediging69
Creativiteit39

Nationaal elftal

  • Romania32 caps · 1 goals · debuut mrt 2022

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Fiorentina – Juventus – – –
2 nov 2026 Sassuolo – Fiorentina 2–4 90' 6.9
29 okt 2026 Fiorentina – Atalanta 2–2 90' 6.4
25 okt 2026 Inter – Fiorentina 2–1 90' 6.7
18 okt 2026 Fiorentina – Como 1–3 90' 6.2
10 okt 2026 Genoa – Fiorentina 2–1 90' 6.4
2 okt 2026 Poland – Romania 6–0 22' 3.4
25 sep 2026 Sweden – Romania 2–1 90' 6.7
20 sep 2026 Fiorentina – SSC Napoli 1–1 90' 7.1
15 sep 2026 Fiorentina – Pisa 3–0 45' 7.2
11 sep 2026 Venezia – Fiorentina 2–4 90' 6.9
5 sep 2026 Fiorentina – Torino 1–2 90' 6.6
29 aug 2026 Fiorentina – Frosinone 0–3 90' 6.2
24 aug 2026 AS Roma – Fiorentina 4–0 90' 6.5
14 aug 2026 Fiorentina – Benevento 4–1 87' 6.8

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers · totale transfersom 37.7M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 28M €
  4. Juventus Naar: Genoa
    Transfer 9.7M €
  5. Genoa Naar: Juventus
    Terug van verhuur
  6. Juventus Naar: Genoa
    Verhuur
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Transfer
  12. S. Student. U19 Naar: Regal Sport
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,47
Rating laatste wedstrijd6,82 nov 2026
Gemiste wedstrijden22 blessures geregistreerd
3 4 5 6 7 8 6,47 dec 2025 aug 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,4 6,7 6,2 6,4 3,4 6,7 7,1 7,2 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie A Fiorentina 10 (10) 900 0 1 6,59
2026 Coppa Italia Fiorentina 2 (2) 132 0 1 7,00
2026 UEFA Nations League Romania 2 (2) 112 0 0 5,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie A 2026 · percentiel onder verdedigers (61 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 8 Onderscheppingen 93 Clearances 89 Gewonnen luchtduels 86 Gewonnen duels 53 Passnauwkeurigheid 45 Progressieve balvoeringen 9 Rating 21

5 wedstrijden · 450 min

Radu Drăguşin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,80
8
Onderscheppingen / 90 min 2,20
93
Clearances / 90 min 5,80
89
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,60
86
Gewonnen duels 58,5%
53
Passnauwkeurigheid 88,2%
45
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
9
Rating 6,66
21

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?