OrcaScore
23

Middenvelder

Rachel Lowe

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
575 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,17
Leeftijd25
Geboortedatum19 nov 2000
Lengte168 cm
Gewicht–

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten112
Rating6,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid24 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances1
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten463
Rating6,10
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)8 (0)
Passes · nauwkeurigheid125 · 71%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels15 / 40
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,43 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten193
Balverlies63
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels13
Clearances4
Balveroveringen15
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek43
Tactiek41
Verdediging42
Creativiteit44

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Durham W.F.C. – Newcastle United WFC 1–5 22' 6.4
25 okt 2026 Watford FC Women – Durham W.F.C. 4–2 67' 6.2
21 okt 2026 Durham W.F.C. – Birmingham City W.F.C. 0–5 63' 6.4
18 okt 2026 Burnley FC Women – Durham W.F.C. 3–2 – –
4 okt 2026 Durham W.F.C. – Newcastle United WFC 0–3 81' 5.9
30 sep 2026 Durham W.F.C. – Manchester United 1–5 27' 6.1
27 sep 2026 Sheffield United Women – Durham W.F.C. 4–1 64' 6.1
20 sep 2026 Durham W.F.C. – Nottingham Forest 1–2 71' 6.3
13 sep 2026 Leicester City – Durham W.F.C. 4–2 90' 6.0
6 sep 2026 Durham W.F.C. – Southampton FC Women 1–3 90' 6.1
9 mei 2026 Melbourne City – Melbourne Victory 1–0 90' 6.0
2 mei 2026 Melbourne Victory – Melbourne City 0–1 78' 6.5
25 apr 2026 Canberra United – Melbourne Victory 1–3 90' 6.3
3 apr 2026 Perth Glory – Melbourne Victory 0–1 90' 6.2
28 mrt 2026 Sydney FC – Melbourne Victory 2–1 90' 7.0

Carrière en transfers

2 clubs · 1 transfer
  1. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,48
Rating laatste wedstrijd6,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,48 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,2 6,4 5,9 6,1 6,1 6,3 6,0 6,1 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Women's Super League 2 Durham W.F.C. 6 (6) 463 0 0 6,10
2026 FA Women's League Cup Durham W.F.C. 3 (1) 112 0 0 6,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Women's Super League 2 2026 · percentiel onder middenvelders (55 spelers)

Vergelijken
50 xA 3 Sleutelpasses 28 Voltooide passes 32 Passnauwkeurigheid 26 Progressieve balvoeringen 30 Succesvolle dribbels 50 Tackles + onderscheppingen 6 Rating 1

5 wedstrijden · 396 min

Rachel Lowe: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,01
3
Sleutelpasses / 90 min 0,68
28
Voltooide passes / 90 min 15,9
32
Passnauwkeurigheid 68,6%
26
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,45
30
Succesvolle dribbels / 90 min 0,68
50
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,14
6
Rating 6,10
1

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?